Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PSP speelt Blu-ray-films

Het wordt binnenkort mogelijk Blu-ray-films te bekijken op de draagbare spelconsole van Sony, de PlayStation Portable (PSP). Aangezien de schijfjes natuurlijk niet in een PSP passen, moeten filmliefhebbers de film wel eerst van de PlayStation 3 kopiëren naar de geheugenkaart van de gameconsole, meldt Sony. De nieuwe functionaliteit komt er nog dit jaar, meldt het bedrijf. (sam)

http://www.hln.be/hln/nl/1237/Playstation/...ray-films.dhtml

Wat vinden jullie ervan?

Featured Replies

Leuk voor mensen met veel geheugen, anders is dit geen groot nieuws, want ''normale'' films konden daarvoor ook al worden afgespeelt op de PSP. Wel goed voor de band tussen de PSP en de PS3, die hierdoor alleen nog maar beter wordt :)

Is al ruime tijd bekend. Op zich een tof idee, maar volgens mij gaat wel de kwaliteit hard achteruit.

Kost heel veel ruimte en Blu-ray films kijken op een PSP schermpje is hetzelfde als normale films. Het beeldkwaliteit van een PSP is gewoon niet goed genoeg voor BR films.

Dan weet ik niet wat voor geheugenkaartjes je nodig gaat hebben, want dat gaat nooit passen op een 2 gig kaartje.. :? Dan moet iedereen een kaart kopen van weet ik veel hoeveel gig wil je een beetje normale film kijken..

En dan moet je ook nog een Blu ray DVD kopen á €30, plus een geheugenkaartje. 2 gig is ongeveer €40 (en dat is natuurlijk lang niet genoeg. Dus minimaal €70 om 1 film te kijken op je PSP :? mij niet gezien dus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.