March 31, 200817 yr zal de stad new york in dit spel groter zijn dan los santos, sanfierro en las venturas? ik weet wel dat deze meer straten heeft maar niet of het groter is. Daarbij bedoel ik niet het platteland. Als dit topic onzin is sluit hem dan maar.
March 31, 200817 yr De stad is iets kleiner dan san andreas. Manhattan moet je vergelijken met San Fiero (zelfde breedte) van boven tot de helft van de berg (zuiden). Had laatst een paar afbeeldingen gevonden hierover. Zal ze ff zoeken en dan post ik ze hier ff Edited March 31, 200817 yr by Kai-ShockWave
March 31, 200817 yr Ik denk dat het een onzin topic is Denk ik Maar ik denk dat GTA IV Groter is dan 1 stad want in GTA IV Is dat de game wereld, En in GTA SA Is het maar 1 stad van de 3.
March 31, 200817 yr zal de stad new york in dit spel groter zijn dan los santos, sanfierro en las venturas? ik weet weldat deze meer straten heeft maar niet of het groter is. Daarbij bedoel ik niet het platteland. Als dit topic onzin is sluit hem dan maar. GTA IV zal natuurlijk niet zo klein zijn als een van de steden uit gta san andreas. voor de rest geeft kai-ShockWave al genoeg informatie.
April 1, 200817 yr Hij zal wel groter zijn als 1 van de steden dat sowieso maar hij is ook anders groter omdat je ook binnen de gebouwen kan en dat oppervlak invorige delen niet mee telde omdat je toch nergens in kon op een aantal uitzonderingen na
April 1, 200817 yr ff terugkoment op me poste bovenaan dit topic, heb die kaart niet meer kunnen vinden Maar daarop was te zien dat het middelste eiland even groot was als san fiero tot aan de berg en dan je het rechter eiland (dukes en die andere) kunt vergelijken met heel eiland van los santos (met dus dat platteland erbij voor een groot stuk). Edited April 1, 200817 yr by Kai-ShockWave
April 1, 200817 yr Je wist gewoon al dat dit een onzin topic is, en dat is het ook. Het lijkt me logisch dat Liberty city in GTA IV, veel groter is dan maar 1 Stad in GTA SA.
zal de stad new york in dit spel groter zijn dan los santos, sanfierro en las venturas? ik weet wel
dat deze meer straten heeft maar niet of het groter is.
Daarbij bedoel ik niet het platteland. Als dit topic onzin is sluit hem dan maar.