Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930148 De rondvliegende Dodo's,zijn die fake en onbestuurbaar in Vice City?
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930152 Zelf kun je ze volgens mij niet besturen. Maar met een hunter kun je ze als het goed is wel uit de lucht knallen.
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930154 De rondvliegende Dodo's,zijn die fake en onbestuurbaar in Vice City? Ze zijn niet fake, maar wel onbestuurbaar. Ga eens met een Hunter achter een aan vliegen en schiet erop. Hij zal ontploffen en de doek wat eraan vasthangt zal naar onder vallen. Je krijg wel een wanted level.
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930194 Ik zag er net een vliegen met zo'n spandoek erachter, ik ging erop af met een Maverick maar ik vloog er gewoon doorheen... Dus je kan er idd niet in
Geplaatst: 2 april 200817 jaren Auteur comment_930320 Da's jammer hé... Maar zit er een persoon in? En zijn er zappelin's in Vice City?
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930325 Da's jammer hé...Maar zit er een persoon in? En zijn er zappelin's in Vice City? Ja die zijn er. Maar die vliegen zo hoog dat je ze niet kan aanraken. Waarschijnlijk gewoon voor de sier.
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930504 Kheb wel eens geprobeerd die Zappelins uit de lucht te knallen. Na 1000 kogels vloog die er nog
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930558 Kheb wel eens geprobeerd die Zappelins uit de lucht te knallen.Na 1000 kogels vloog die er nog De zappelins zul je ook niet kapot krijgen. De zappelins zijn wél fake en dus niet neer te schieten.
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930611 je kan de zeppelins wel bereiken, maar je zal er gewoon doorvliegen. Voer gewoon de auto's vliegen cheat, spawn een tank, richt de loop van de tank naar achter, schiet, en je zal opstijgen , vlieg dan naar de zappelin.. NOTE: je gebruikt dan wel cheats, dus speel je cheatloos, gebruik deze dan ook niet, of slaag niet op! Greetz
Geplaatst: 2 april 200817 jaren comment_930649 Je kan dan nog beter een helikopter pakken die bij je savehouses staan
Geplaatst: 3 april 200817 jaren comment_930831 je kan de zeppelins wel bereiken, maar je zal er gewoon doorvliegen.Voer gewoon de auto's vliegen cheat, spawn een tank, richt de loop van de tank naar achter, schiet, en je zal opstijgen , vlieg dan naar de zappelin.. NOTE: je gebruikt dan wel cheats, dus speel je cheatloos, gebruik deze dan ook niet, of slaag niet op! Greetz als je online speelt met vc heb je een bepaalde server waar jeheel hoog kunt vliegen en door die zepelin
Geplaatst: 3 april 200817 jaren comment_931006 Maar ik heb ook nog nooit een Dodo met een spandoek zien vliegen..Waar vliegen die dan?
Geplaatst: 3 april 200817 jaren comment_931013 Maar ik heb ook nog nooit een Dodo met een spandoek zien vliegen..Waar vliegen die dan?Gewoon random in de lucht. Ga zelf maar eens over het water vliegen tussen de 2 grote eilanden in en je zult ze vanzelf tegenkomen. Ik dacht echter dat deze unsolid waren en dat je er zo doorheen vliegt, maar ik kan me vergissen.
Geplaatst: 3 april 200817 jaren comment_931022 Maar ik heb ook nog nooit een Dodo met een spandoek zien vliegen..Waar vliegen die dan?Gewoon random in de lucht. Ga zelf maar eens over het water vliegen tussen de 2 grote eilanden in en je zult ze vanzelf tegenkomen. Ik dacht echter dat deze unsolid waren en dat je er zo doorheen vliegt, maar ik kan me vergissen. K'zou niet weten hoe ik aan een vliegtuig moet komen Ben nog in het begin van het spel
Geplaatst: 3 april 200817 jaren comment_931077 Na de missie Dildo Dodo zal naast de film studio een Skimmer spawnen. Hiermee moet je dus gaan vliegen . Klik >>hier<< voor een missieoverzicht.
De rondvliegende Dodo's,zijn die fake en onbestuurbaar in Vice City?