Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

sa:mp doet het niet san andreas wel

Geplaatst:

help als ik een server aan klik dan start hij gewoon san andreas op maar als ik dan spel afsluit doet hij niets meer help

Featured Replies

Geplaatst:
help als ik een server aan klik dan start hij gewoon san andreas op maar als ik dan spel afsluit doet hij niets meer help

Heb je wel V1 van san andreas? Test het even uit door deze downgrader te runnen.

Geplaatst:
  • Auteur

die heb ik staat rechts onder in het scherm

Geplaatst:
die heb ik staat rechts onder in het scherm
Als er wat staat dan heb je waarschijnlijk geen goede versie. Start hem toch eens voor de zekerheid op. Download hem, start hem op, en klik een paar keer op 'Next' totdat er gevraagd wordt om de locatie van installatie van jouw GTA San Andreas. Er zal al wel een locatie staan, maar dit is een standaard locatie die bij de installatie als standaard staat opgegeven. Zoek de locatie op middels de 'Bladeren...'-knop. Eenmaal gevonden kun je verder met het patchen, druk weer een paar keer op 'Next' en de patch doet z'n werk. Als hij klaar is moet je nog even op 'Finish' drukken, meende ik. Doe dat en je bent klaar.

Als het nog niet werkt dan heb je waarschijnlijk modificaties geïnstalleerd. Zorg ervoor dat je niet modificaties hebt geïnstalleerd die de data-bestanden of de 'gta_sa.exe' aanpassen. .dff en .txd modificaties en 'main.scm' aanpassingen mogen wel, omdat deze geen invloed hebben op jouw spel ten opzichte van een ander.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.