Jump to content
Geplaatst:
comment_941612

Hey, ik zou graag weten hoe jullie geld zouden willen afpakken van gedoodde mensen.

Wil je dat je het zomaar kan oppakken of moet je er echt naar gaan zoeken in de zakken van het lijk?

Ik zou juist willen dat je het moet zoeken anders is het niet realistisch.

Anders gaat het zo zweven en dat vodn ik in de vorige gta's ook niet zo leuk.

Greetzzz -GoldWing-

  • Reacties 38
  • Bezichtigingen 2.2k
  • Created
  • Laatste reactie

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Geplaatst:
comment_941617

Ik denk toch dat het zal gaan zweven net zoals de wapens. Want als het geld nu in de zakken verstopt zit, zouden de wapens op sommige plekken ook op de grond moeten liggen. maar het probleem is dan dat jhe ze niet meer goed kan zien :puh:. Ik zouhet zelf niet erg vinden als het geld zweeft :puh:

Geplaatst:
  • Auteur
comment_941623

ja dat bedoel ik nou, in het echte leven draait het geld toch ook geen rondjes als het uit je zak valt.

En Gta IV is gebaseerd op het realisme dus...

Greetzzz -GoldWing- :sigaar:

Geplaatst:
comment_941630
ja dat bedoel ik nou, in het echte leven draait het geld toch ook geen rondjes als het uit je zak valt.

En Gta IV is gebaseerd op het realisme dus...

Greetzzz -GoldWing- :sigaar:

Ze zeiden ook dat er "fun" in de game zou komen. Dus niet alleen realisme, maar ook Fun. Zoals wapens die je normaal nooit kunt hebben.

Ciao :cya:

Geplaatst:
comment_941632
een kogelvrijvest licht ook op degrond in gta4 en in de vorige zweevde hij ook dus het geld en wapens zullen op de grond liggen

Heb je een bron zodat ik het ook echt kan zien??

sorry voor het offtopic

Geplaatst:
comment_942249
ja dat bedoel ik nou, in het echte leven draait het geld toch ook geen rondjes als het uit je zak valt.

En Gta IV is gebaseerd op het realisme dus...

Greetzzz -GoldWing- :sigaar:

Ze zeiden ook dat er "fun" in de game zou komen. Dus niet alleen realisme, maar ook Fun. Zoals wapens die je normaal nooit kunt hebben.

Ciao :cya:

Inderdaad! Eigenlijk zelfs nog sterker, rockstar plaatst gameplay boven realisme. Kan de goeie quote niet vinden maar als je de intervieuws leest loop je er tegen aan!

How radical a change is the art style from San Andreas?IGN:

Aaron Garbut: Like every other facet of the game we took this opportunity to strip things back and start again. I think there's a thread of the original style there but it's much more refined. There's a new grittiness to it and the over saturated texturing and lighting and cartoony feel is gone but we're still not aiming for realism by any means.

Bron

Dat het realistisch is is dus geen heel sterk argument in mijn ogen. Je zou een manier moeten vinden om "geld uit zakken halen" aan gameplay te koppelen. Dat wordt automatisch ingewikkeld dus ik denk dat dat niet gaat gebeuren.....

Geplaatst:
comment_942282

Ook ik denk dat ze zich niet gaan beperken tot een ingewikkeldere manier. Het past totaal niet bij de gameplay als je door verschillende zakken moet graven en veel mensen staan er niet eens bij stil dat het geld gewoon zweeft. Als je er over nadenkt dan erger je je er wel aan natuurlijk. Hoe komt het dat geld zomaar verdwijnt? Waarom pakt niemand anders het geld? Hoezo valt het er in eens uit? Maar goed, GTA IV is realistisch maar het overdreven maakt het ook niet altijd leuk.

Geplaatst:
comment_942358

En het moet ook zeker niet al te realistisch worden aangezien dan de hele gameplay niet meer als gta zal zijn.

Juist het redelijk "simpele" concept samen met de humor en toegangkelijkheid maakt het een topgame :Y_O_

of je kunt het doen zoals bij COD4 op de ps3 (dat is met wapens) maar dan ook met geld. dat zou ook wel leuk zijn . :Y

Ik heb zelf het spel COD4 niet maar wat doen ze daar dan ??

Bewerkt: door Dutchy3010

Geplaatst:
comment_942373

...Dus. In reactie op bovenstaande discussie mijn kijk op de zaak:

Leuk ingevuld topic tot nu toe! :duh: Ik baseer mijn antwoord maar even op één van de GTA IV gsm commercials: Daarin wordt gezegd dat je het knipperende lampje op je gsm, wat dus uit je zak steekt, in de gaten moet houden: gaat knipperen enzo?

Tegenwoordig (in COD, maar ook andere games, Turning Point etc) liggen pick-ups gewoon op de grond! Enig verschil met voor je of in je handen hebben is dan, dat er een blinkend, glimmend soort lichtweerkaatsing overheen lijkt te glijden. De zon op je horloge, da's de beste vergelijking zeg maar! :Y

Ik verwacht, maar da's pure speculatie, dat GTA IV ook voor iets sterk hiermee vergelijkbaars heeft gekozen.. Daarmee zou je je ergernis kunnen troosten, door erbij te fantaseren dat de glanzende cash uit de zakken van je tegenstander is gevallen door jouw niet-te-evenaren-kogelregen! :Y

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.