Geplaatst: 16 april 200817 jaren comment_945153 Hey, ik heb custom skins gedownload voor wolfenstein et, maar als ik die in de map zet, en als ik dan ga spelen zie ik gewoon nog de standaard skins, hoe kan dit ?
Geplaatst: 19 april 200817 jaren comment_948975 Dit ligt aan de mod die ze spelen. Bijvoorbeeld op NoQuarter kan een bepaald soort skin. Let hier dus op. Wil je het op je eigen server? Want als dat niet zo is, gebeurt ook natuurlijk niet dat je andere skins krijgt. Dat moeten de admins van die server aanpassen.
Geplaatst: 20 april 200817 jaren Auteur comment_949126 dus ik kan alleen andere skins als ik een eiegn server maak ?
Geplaatst: 20 april 200817 jaren comment_949202 Ja, alleen als je dat wil doen moet je eerst een server kopen, ik vertel je: Doe zijn niet goedkoop!
Geplaatst: 13 mei 200817 jaren comment_984267 ligt er aan of de server prure of unpure is(bv, als je doet host game dan is hij unpure en gebruit hij de skins die jij beziten mods, als je verschilledne skinmods hebt kiest hij eentje, hoe weet ik niet)zowat alle gekochte servers zijn pure en je gebruikt dus gewoon de mod die opd e server staat. ps: ik heb een eigen server c-style
Hey,
ik heb custom skins gedownload voor wolfenstein et,
maar als ik die in de map zet, en als ik dan ga spelen zie ik gewoon nog de standaard skins,
hoe kan dit ?