Geplaatst: 17 april 200817 jaren comment_946381 hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt
Geplaatst: 17 april 200817 jaren Auteur comment_946414 hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt Niemand?
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_946872 Bedoel je gewoon de mp3 speler als je i een auto of op een motor zit? Of heb je het over een mod ofzo. Bij dat 1e kan ik je wel helpen, die 2e niet.
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_946932 hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt Niemand? Geduld is een schone zaak..
Geplaatst: 18 april 200817 jaren Auteur comment_946965 hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt Niemand? Geduld is een schone zaak.. Bij de eerste dan doet mijn vc het niet bij load game start het op balkje helemaal vol dan hoor je een geluid dat hij klaar is gelijk daar achter hoor je het geluid dat er een fout in zit
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947028 Je moet gewoon bij de bestanden. Dus bij D en dan Rockstar en dan GTA Vice City. Daar zijn allerlei bestand. Zoals Skin enz. En dan moet je even Mp3 opzoeken. Hier zet je liedje(s) in. Als je in de auto zit moetje ff scrollen naar Mp3 Player. Als ie vast loopt ofzo, Is er waarschijnlijk 1 nummer neit goed ofzo. Had ik ook heel vaak, het kan ook zijn dat er té veel nummers in staan.
Geplaatst: 18 april 200817 jaren Auteur comment_947211 Je moet gewoon bij de bestanden. Dus bij D en dan Rockstar en dan GTA Vice City.Daar zijn allerlei bestand. Zoals Skin enz. En dan moet je even Mp3 opzoeken. Hier zet je liedje(s) in. Als je in de auto zit moetje ff scrollen naar Mp3 Player. Als ie vast loopt ofzo, Is er waarschijnlijk 1 nummer neit goed ofzo. Had ik ook heel vaak, het kan ook zijn dat er té veel nummers in staan. is er nog een mp3 skipper?
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947215 Volgens mij was daar een truckje voor om nummer te skippen, zou zo niet weten welke...
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947216 Door op 'F5' te drukken zal je eht nummer skippen en het volgende beginnen.
Geplaatst: 18 april 200817 jaren Auteur comment_947218 Door op 'F5' te drukken zal je eht nummer skippen en het volgende beginnen. zonder een programma?
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947220 Ja, er is geen programma voor nodig. Je hoeft alleen die knop in te drukken.
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947222 Zonder een programma... Trouwens als je F5 doet op een site kom je terug op de startpagina
Geplaatst: 18 april 200817 jaren Auteur comment_947236 Zonder een programma... Trouwens als je F5 doet op een site kom je terug op de startpagina BTW: Het Lukt Niet
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947617 Even voor de duidelijkheid: je hebt geen enkel programma nodig om MP3 bestanden in je eigen VC-afspeellijst te zetten. Je sleept of kopieert/plakt gewoon alle MP3 bestanden naar C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\mp3 Tenzij je jouw GTA VC ergens anders geïnstalleerd hebt, dan moet je die map opzoeken met Windows Verkenner of Deze Computer en de bestanden in de mp3 map zetten. Als je nu ingame kijkt zou ie de bestanden automatisch moeten herkennen en kun je ze beluisteren. F5 is in internetbrowsers de sneltoets voor 'vernieuwen'. Je gaat, op de meeste sites, niet terug naar de startpagina, maar je vraagt de pagina omnieuw aan. In VC is F5 dacht ik de toets om naar het volgende nummer te gaan, maar als dit na herhaaldelijk indrukken niet werkt, moet je gewoon wat andere F-toetsen proberen. (Let ook op F-lock, als je dit hebt.)
Geplaatst: 19 april 200817 jaren Auteur comment_948108 Ik weet hoe je bestanden in de mp3 file zet maar ik wil die mp3 skippen
hoe moet ik er voor zorgen dat hij in VC werkt want ik snap het niet echt