Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947455 Ik heb ff snel wat gemaakt, want ik verveelde me Tips en Rates plz
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947516 Ziet er goed uit kloep:D Maak je er een voor me als ajax zondag kampioen is Met hun mooie schaal..
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947548 je hebt wel wat dingetjes geleerd dacht ik zo. maar het past gewoon niet bij elkaar. die achtergrond (blauw) bij twee mensen (voornamelijk blank), dat past gewoon niet voor een meter. en dat woordje "kloep" had je beter in hetzelfde lettertype kunnen doen als "king of queens", of andersom.
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947554 Ik vind hem wel mooi, maar ik kan niet echt tips gefen want ik heb hier echt geen verstand van
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947566 ik geef ff tips; - je moet niet inblenden =D ( je blend dus iets te veel in ) - je letter type moet duidelijk blijven ( desnoots met een border of zo ) - en je achter grond zeker een ander kleure dan je font! ( font = lettertype )
Geplaatst: 18 april 200817 jaren comment_947721 Ik vind 'Carry' van The King of Queens een prachtige vrouw al kan ik dat helaas niet zeggen bij deze signature. Ik vond je andere signatures namelijk beter gelukt. Ik zie dat je bij het brushen één patroon hebt vastgehouden en twee ietwat rare kleuren. Je hebt je best gedaan om de tekst in te blenden maar dat mocht helaas niet echt goed lukken. Overigens is het leuk om de signature in het vervolg wat op te vullen met andere dingen dan twee render en een tekstje. Dit maakt het wat levendiger en bovendien vult het goed op. Ik wens je nog veel succes!
Geplaatst: 19 april 200817 jaren comment_947877 Ziet er wel goed uit hoor kloep! Alleen die vrouw aan de rechterkant,haar haar is net doorzichtig
Geplaatst: 19 april 200817 jaren Auteur comment_948065 je hebt wel wat dingetjes geleerd dacht ik zo. maar het past gewoon niet bij elkaar. die achtergrond (blauw) bij twee mensen (voornamelijk blank), dat past gewoon niet voor een meter. en dat woordje "kloep" had je beter in hetzelfde lettertype kunnen doen als "king of queens", of andersom. Aangezien de tekst "The King Of Queens" een plaatjes was, wist ik niet welke font ik moest gebruiken. Maar bedankt voor de tips! Ik vind 'Carry' van The King of Queens een prachtige vrouw al kan ik dat helaas niet zeggen bij deze signature. Ik vond je andere signatures namelijk beter gelukt. Ik zie dat je bij het brushen één patroon hebt vastgehouden en twee ietwat rare kleuren. Je hebt je best gedaan om de tekst in te blenden maar dat mocht helaas niet echt goed lukken. Overigens is het leuk om de signature in het vervolg wat op te vullen met andere dingen dan twee render en een tekstje. Dit maakt het wat levendiger en bovendien vult het goed op. Ik wens je nog veel succes! Wat zou ik er dan bijvoorbeeld nog meer in kunnen doen? mvg, Kloep
Ik heb ff snel wat gemaakt, want ik verveelde me
Tips en Rates plz