April 19, 200817 yr in [dit] filmpje zie je rond 5:20 een traangas granaat. op walktrough had ik al eens gezien dat het alleen beschikbaar is in de ps2 versie maar nu zeggen ze dat niet meer. ik heb de pc versie als je dat niet hebt,heb je dat dan wel in samp want in het filmpje zie je dat het samp is en die kan toch niet op ps2? Edited April 19, 200817 yr by djcas
April 19, 200817 yr Samp is inderdaad alleen via de PC te spelen, en in deze online versie van het spel komt dit wapen dan ook wél voor Heb je nog geen SA-MP? Dan kun je deze hier downloaden...
April 20, 200817 yr alleen in samp dus.ok,dank u Nee, hoor. Kijk maar op deze pagina. Er is dus wel degelijk traangas te vinden in SA op de pc, anders had ik die screens ook niet kunnen nemen
April 20, 200817 yr Toen ik hem voor de eerste keer zocht ging ik met een helikopter OP het gebouw, maar ik vond hem na een half uur nog niet. Maar hij light gewoon bij de straat.
April 20, 200817 yr op walktrough had ik al eens gezien dat het alleen beschikbaar is in de ps2 versiemaar nu zeggen ze dat niet meer. Misschien verwar je hier wat in, want in VC is de traangas alleen voor de PS2 te krijgen.
April 21, 200817 yr op de xbox is ie ook gewoon te vinden ( ik heb zelf een xbox 360 en het zelf gezien )
April 26, 200817 yr In vice city is de traangasgranalleen op de ps2 te vinden,daar ligt op de plaats van de traangasgranaat een handgranaat.
April 30, 200817 yr Het nut van traangas is dat je hiermee je vijanden kunt tegenhouden. Zodra je een traangasgranaat voor hun neus gooit, en deze begint te roken, zullen ze al hoestent terugdeinsen. Dit gaat ook ten koste van hun gezondheid, en dus daalt hun health. Op zich niet erg effectief, maar het kan altijd van pas komen.
May 2, 200817 yr Samp is inderdaad alleen via de PC te spelen, en in deze online versie van het spel komt dit wapen dan ook wél voor Heb je nog geen SA-MP? Dan kun je deze hier downloaden... als traangas ook in SA-MP voorkomt waar kan je het dan krijgen in SA-MP?
May 2, 200817 yr Dat verschilt per server, en wij kunnen daar niets over zeggen omdat er gewoonweg zoveel servers zijn. De ene server heeft bijvoorbeeld in Los Santos een traangasgranaat liggen, de ander in Las Venturas, en weer een ander op beide plekken of nergens. Je kunt altijd vragen aan een administrator van een server of ze het daar hebben/gebruiken, of op een eventuele site van die server. Wij kunnen niets hierover zeggen in ieder geval.
in [dit] filmpje zie je rond 5:20 een traangas granaat.
op walktrough had ik al eens gezien dat het alleen beschikbaar is in de ps2 versie
maar nu zeggen ze dat niet meer.
ik heb de pc versie
als je dat niet hebt,heb je dat dan wel in samp want in het filmpje zie je dat het samp is en die kan toch niet op ps2?
Edited by djcas