April 20, 200817 yr Hallo, Steeds als ik GTA speel hoor ik na een tijde helemaal niet meer de normale geluiden?! Ipv toeter hoor ik een of ander vaag gebrom?? Weet iemand hoe dit kan en hoe ik dit moet fixen?? Grtz, Pax.
April 20, 200817 yr Steeds als ik GTA speel hoor ik na een tijde helemaal niet meer de normale geluiden?! Ipv toeter hoor ik een of ander vaag gebrom?? Weet iemand hoe dit kan en hoe ik dit moet fixen?? Helemaal bovenin vind je een pinned topic voor het geluidsprobleem. Volg de instructies die daar gegeven worden en bekijk of het resultaat heeft. Zo niet, overweeg dan om deze patch eens te installeren die enkele bugs verhelpt.
April 20, 200817 yr Author Nee beiden werkt niet... Het begon alleen vandaag en had dervoor er nooit problemen mee gahad...! Misschien is er iets mis in de GNRL file,, maar ik heb laaste tijd niet met Auto sounds gekloot.
Hallo,
Steeds als ik GTA speel hoor ik na een tijde helemaal niet meer de normale geluiden?! Ipv toeter hoor ik een of ander vaag gebrom?? Weet iemand hoe dit kan en hoe ik dit moet fixen??
Grtz,
Pax.