Jump to content
Geplaatst:
comment_949537

Als ik probeer Azureus op te starten krijg ik deze error:

naamloosub8.png

Iemand een oplossing? :ch:. Hij is wel gevonden want is heb hem gezocht en hem gevonden :Y

Bewerkt: door Unmountable Tijmen

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_949545
Volgens mij ontbreekt er een bestand. Opnieuw instaleren geprobeert?

Nee, want kijk maar in mijn eerste post ;)

Bewerkt: door Unmountable Tijmen

Geplaatst:
comment_949563

Verwijder eens via het Configuratiescherm Azureus, en instaleer het daarna opnieuw. Dan zou het kunnen zijn dat de melding weg is, want ik zelf had ook een tijdje last van dit probleem. In ieder geval succes.

Geplaatst:
comment_949593

Inderdaad, maar aangezien de topicstarter alleen iets vraagt over het op starten is het matig om dat als enig antwoord te geven. Hoe de topicstarter verder download enz moet de topicstarter zelf weten.

Geplaatst:
comment_949752

Inderdaad, zoals plaatjes enzo. Alleen games downloaden is wel illegaal met Azureus, maar goed daar gaat het topic gelukkig niet over. Dus is het niet illegaal.

Geplaatst:
  • Auteur
comment_949835

Ik ben ook helemaal niet van plan games te gaan downloaden, maar een mooie render voor een andere sig ;)

Geplaatst:
comment_950109
Geen warez (dus geen verzoeken om, bespreken van of links naar illegale software etc. en/of tools hiervoor)

Zie dikgedrukte gedeelte.

:slotje:

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.