Geplaatst: 10 februari 200521 jaren Ja, anders kan je de missies van Toreno niet doen. Hij blijft ook bellen en zeggen dat je MOET leren vliegen .
Geplaatst: 10 februari 200521 jaren De watte..? Kan je ze niet halen? Je moet gewoon goed oefenen. En ik zat altijd in zo'n vliegtuig (3x select drukken) Dat maakt het makkelijker!
Geplaatst: 10 februari 200521 jaren first person is de sleutel idd..... Dan vliegt het veel makkelijker! En vooral sturen met de L2 en R2 knoppen! NIET met de stick sturen (of heel voorzichtig)
Geplaatst: 10 februari 200521 jaren bij mij lukte het ook niet snel maar blijven oefenen en het lukte me wel.. welke lukt je niet?? zoals sgt.ugly al zei: dat is het gemakkelijkste
Geplaatst: 10 februari 200521 jaren en vergeet bij het opstijgen niet het onderstel in te klappen, anders kun je voor geen meter vliegen, R3 button
Geplaatst: 10 februari 200521 jaren TIP als je deze missie voor het eerst doet ( dus nog nooit een vliegtuig gestolen heb) en het lukt niet stop er dan maar mee. steel een vliegtuig en vlieg netzolang dat je FLYINGSKILL omhoog gaat en doe dan de missies van die vliegtuig junkyard. dan merk je dat je vliegtuig veel stabieler is.
Geplaatst: 11 februari 200521 jaren TIP als je deze missie voor het eerst doet ( dus nog nooit een vliegtuig gestolen heb) en het lukt niet stop er dan maar mee.steel een vliegtuig en vlieg netzolang dat je FLYINGSKILL omhoog gaat en doe dan de missies van die vliegtuig junkyard. dan merk je dat je vliegtuig veel stabieler is. waar kun je dan een vliegtuig stelen als je je brevet nogniet heb??
Geplaatst: 11 februari 200521 jaren gewoon een wagen voor het hek van het vliegveld in LS zetten....en dan er over geen klimmen......dan zit je in het vliegveld....dan zoek je naar een vliegtuig
moet je die missies van het leren vliegen uitspelen