Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_961568

Op welke manier denken jullie op het forum de GTA IV clans te gaan ondersteunen?

Waar kan ik een clan oprichten?

Bewerkt: door NilsHolgersson

Geplaatst:
  • Auteur
comment_961667

Wij ondersteunen Clans door in dit forum een topic te kunnen maken, en eventueel een BLOG als ze groot genoeg zijn.

Een officiële GTAForum clan staat nog niet op de planning, maar het staat je vrij om je eigen clan te beginnen.

Je kunt dat doen door hier een recruitement topic te maken, en leden te werven.

Geplaatst:
comment_963801

Ik zie dat er steeds meer leden op het forum interesse krijgen in het beheren van een clan en het joinen van een clan. Nu hebben we natuurlijk al Gang's en Corp's op het forum, hier vermaakt iedereen zich prima.

Nu maak ik me zorgen dat 'Clans' teveel op 'Gangs' gaan lijken. Het zou dus mooi zijn als het toch nog een beetje apart blijft. Ik ben dus bang dat de huidige gangs verloren zullen gaan en sommige zelfs clan worden. Op welke manier willen jullie dit tegen gaan of beter gezegd, op welke manier willen jullie er voor zorgen dat het toch een gescheiden boel blijft. Ik vrees namelijk voor het ergste..

Geplaatst:
comment_980968
Je hebt in GTA4 helemaal niets aan een Clan :( .............................

Dat denk je , Het is welliswaar wel vermaak waar veel mensen fun er aan hebben. Kijk naar filmpjes , Zo realistisch heb je nog nooit gedm't behalve bij Cod4. :Y

Geplaatst:
comment_982640

nvm over dat je Blood Brothers niet als clannaam mag gebruike omdat ik die al zou nemen.. xbox werd van liggend naar rechtop gezet met GTA IV draaiend = GTA IV kapot :'(

  • 3 weken later...
Geplaatst:
comment_1002690

En, zijn er ook regels, bijvoorbeeld dat je minimaal 1 keer per week online moeten komen als je in een clan wilt horen..? En ondersteunt GTA IV wel een clan optie?

  • 4 weken later...
Geplaatst:
comment_1027352
En, zijn er ook regels, bijvoorbeeld dat je minimaal 1 keer per week online moeten komen als je in een clan wilt horen..? En ondersteunt GTA IV wel een clan optie?

de regels lijken me eerder dingen die de clan beheerder moet beheren, en Runescape ondersteunt ook geen clan optie, maar zijn er ook clans :puh:

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_1039389

Hier kan je clans joinen of aanmaken. Met je clan kan je matches doen of gewoon even online spelen op PS3 network of Xbox live. Probeer zoveel mogelijk leden in je clan te krijgen en probeer de andere te verslaan. Als je 15 leden hebt kan je een blog aanmaken. Hier kan je alle informatie van je clan plaatsen.

Probeer dus in een succesvolle clan te komen, of maak er zelf 1 ;)

  • 3 maanden later...
  • 4 maanden later...
Geplaatst:
comment_1298578

Hoe willen jullie oude clans die helemaal onderstaan en toch bestaan maar vaag zijn een beetje ''actiever'' zodat meer mensen die clan zien

Dus dat oude clans nog nieuwe leden krijgen ofdat mensen denken als die onderaan staat dat je er niet meer in kan?

want er komen allemaal andere topics tussen

Bewerkt: door gerbieboy6

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.