April 29, 200818 yr Ik had gehoord dat de Xbox 360 versie moeilijkheden had met Split Screen, dit betekent dat Split Screen mogelijk is, weet iemand hoe of wanneer dit kan? Danku
April 29, 200818 yr Author Zit er niet in helaas. Weet je het zeker? Er was toch echt een review die zei dat de 360 versie moeilijkheden had met Split screen. Foutje in de review ofzo dan.
April 30, 200818 yr Op achterkant van doosje staat Co-Op 2-4 dus snap het ff niet goed is dit over internet of is dit "split screen" en indien dit "split screen" is hoe doe je het dan?
May 1, 200818 yr Op achterkant van doosje staat Co-Op 2-4 dus snap het ff niet goed is dit over internet of is dit "split screen" en indien dit "split screen" is hoe doe je het dan? Moeilijk he het verschil tussen co-op en split screen.. split screen heb je 2 schermen (dus iedereen een eigen helft met eigen stad. Co-op is gewoon dat je met 2en kan spelen, net als in san andreas dat was ook geen split screen want was allemaal op 1 scherm.
May 1, 200818 yr Kun je IV spelen met z'n tweeën alleen dan niet online? Als dat zo is, is het dan ook met split-screen?
May 1, 200818 yr Kun je IV spelen met z'n tweeën alleen dan niet online?Als dat zo is, is het dan ook met split-screen? Lees de post boven je dan
May 1, 200818 yr Ga naar een internetcafé in IV en ga naar www.whattheydonotwantyoutoknow.com daar staan allemaal locatie's, misschien ook van multiplayer... Veel succes!
May 1, 200818 yr Author Ga naar een internetcafé in IV en ga naar www.whattheydonotwantyoutoknow.com daar staan allemaal locatie's, misschien ook van multiplayer... Veel succes! Dank je, maar het staat er niet op En mensen, met Split-Screen bedoel ik dus eigenlijk gewoon met ze tweën, hoeft niet split screen te zijn, kan ook gewoon met ze tweën op een scherm.
May 1, 200818 yr Met dank aan WikiGTA voor het kaartje, dit zijn de locaties van het Tw@ internetcafé: Na de missie Logging On wordt je trouwens geïntroduceerd met het internetcafé en wordt het gebruik uitgelegd. Hiervoor zullen ze denk ik nog niet te gebruiken zijn voor missie-doeleinden? @ hierboven: Die zijn nog niet zichtbaar voor de missie Logging On, en dus zal 'snowguard3' hier nog niet veel aan hebben (mits hij de missie nog niet heeft gehaald). Edited May 1, 200818 yr by VWO-er
May 1, 200818 yr wel jammer, kan ik niet meer tegen mn zus poolen/bowlen/darten (mijn zus speelt al GTA:IV en ze is nog maar 13:P)
Ik had gehoord dat de Xbox 360 versie moeilijkheden had met Split Screen, dit betekent dat Split Screen mogelijk is, weet iemand hoe of wanneer dit kan?
Danku