Geplaatst: 30 april 200818 jaren Als je binnengaat bij Cluckin' Bell (Cerveza Heights) Zie je twee deuren die naar de toiletten wijzen. Bij de mannen staat boven de deur: Cocks (= hanen ofwel penis) en bij de dames staat Chicks (= kippen ofwel "babe"). Was dze al gevonden?? greetz en veel gameplezier!!!!
Geplaatst: 30 april 200818 jaren Haha, lol, ook typisch weer R*.. Nee, denk het niet, had hem nog niet eerder gezien op internet. En aangezien ik op elke site heb gezeten omdat ik erg benieuwd ben in hoe het er uit ziet (Jaja, ik krijg hem vrijdag pas.. ) Dus ik kan het weten!
Geplaatst: 30 april 200818 jaren Gewoon hanen en kuikens, Cluckin' Bell is een kip restaurant he.. Ken je het liedje nog van San Andreas?
Geplaatst: 30 april 200818 jaren Dat Chuckin'Bell liedje is echt lol! Die hoor je dacht ik ook op de achtergrond van de Cluckin'Bell website!
Geplaatst: 30 april 200818 jaren Its the time for Cluckin' bell! Oja en de "cock" rock whehe. Ik ben blij dat cluckin' bell er weer in zit, toch wel leuk
Geplaatst: 1 mei 200818 jaren Klopt, vond het altijd heerlijk om wat kip te halen en dan vervolgens keihard met een Shotgun door zn kop te schieten.
Geplaatst: 4 mei 200818 jaren Was mij ok al opgevallen is wel grappig maar ik betwijfel of dit een EE is .
Geplaatst: 9 mei 200818 jaren Dat Chuckin'Bell liedje is echt lol! Die hoor je dacht ik ook op de achtergrond van de Cluckin'Bell website!
Geplaatst: 9 mei 200818 jaren Dat Chuckin'Bell liedje is echt lol! Die hoor je dacht ik ook op de achtergrond van de Cluckin'Bell website! yehhh
Geplaatst: 9 mei 200818 jaren hier is nog een cluckin' bell filmpje http://www.youtube.com/watch?v=f6F8UBcjmO4...mp;#entry978956 Bewerkt: 9 mei 200818 jaren door lucasso
Als je binnengaat bij Cluckin' Bell (Cerveza Heights) Zie je twee deuren die naar de toiletten wijzen. Bij de mannen staat boven de deur: Cocks (= hanen ofwel penis) en bij de dames staat Chicks (= kippen ofwel "babe"). Was dze al gevonden??
greetz en veel gameplezier!!!!