Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_967722 Ik heb probleem met die missie. Ik moet de trein achtervolgen maar hij rijdt waar soms ik kan niet rijden op de weg. Deze missie staat niet in wikigta dus ik weet niet wat moet ik doen en tips.
Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_967754 Ik heb probleem met die missie. Ik moet de trein achtervolgen maar hij rijdt waar soms ik kan niet rijden op de weg. Deze missie staat niet in wikigta dus ik weet niet wat moet ik doen en tips. Ik ben net begonnen Aan de missie
Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_967775 Het is opzich niet zo moeilijk. Met het rondje kun je de focus aanzetten op de trein. Probeer gewoon te kijken waar het spoor zich bevind en waar jij je bevind. Je moet even weten hoe het treinnetwerk daar in elkaar zit. Als je maar zorgt dat je optijd aankomt op de plek waar ze uitstappen. IN het begin lukte het mij ook niet en toen moest ik ze weer achtervolgen. ALs je op tijd bent kan je ze opwachten en gelijk afknallen. MOcht je vragen hebben... je weet me te vinden
Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_967789 Rijdt gewoon over de weg heen, kijk waar het spoor langs loopt. Het maakt niet uit als je een weg neemt waar geen spoor langs loopt. Maar als je daarna wel weer terug komt. Op een gegeven moment stopt de trein, en stapt de man uit. Hij komt van een trap aflopen, schiet hem dan neer. Mission Passed! Veel Succes!
Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_967866 Ik heb gewoon gekeken waar het roderondje zich bevindt, en dan aldoor via de wegen er naar toe rijden.
Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_968641 Ik heb gewoon gekeken waar het roderondje zich bevindt, en dan aldoor via de wegen er naar toe rijden. Dat dee ik ook. Maar na een tijdje gaat ie idd van de weg weg maar dan moet je een zijstraat nemen en hupa je bent er weer. (zo ging het bij mij)
Geplaatst: 2 mei 200817 jaren comment_969070 Een tip:Als de trein rechtdoor gaat waar jij bijvoorbeeld alleen rechtsaf kan,gewoon niet in paniek raken en rustig doorrijden.Je komt vanzelf wel weer de trein op het spoor (ha-ha). ga je trouwens maar voorbereiden,er is namelijk ook een missie waarin je een helicopter moet achtervolgen XrfX'
Geplaatst: 3 mei 200817 jaren Auteur comment_969462 Ik heb dat al lang gedaan en ik heb ook missie van helikopter ook gedaan en is makkelijker dan die trein.
Geplaatst: 4 mei 200817 jaren comment_972054 Na deze missie krijg ik geen telefoontjes meer en als ik naar het vraagteken rijd van de Unknown caller of naar het huis van X gebeurd er niks als ik in de pijltjes sta..... Krijg geen filmpjes en missie meer. Weet iemand wat ik fout doe?
Geplaatst: 4 mei 200817 jaren comment_972519 Je kan een Waypoimnt zetten bij het station waar de trein stopt. Dan kun je een taxi nemen en heb je voor minder dan $10 een gehaalde missie
Geplaatst: 5 mei 200817 jaren comment_972595 Je kan een Waypoimnt zetten bij het station waar de trein stopt. Dan kun je een taxi nemen en heb je voor minder dan $10 een gehaalde missie Waar stopt de trein precies?
Geplaatst: 5 mei 200817 jaren comment_973623 Je kan een Waypoimnt zetten bij het station waar de trein stopt. Dan kun je een taxi nemen en heb je voor minder dan $10 een gehaalde missie Waar stopt de trein precies? het eerst volgende station waar hij opstapte kijk maaro p de kaart die in de hoes zit , daar staan trein verbindingen op! Bewerkt: 5 mei 200817 jaren door Goldadon
Geplaatst: 6 mei 200817 jaren comment_975330 Je moet gewoon als je even niet weet waar je langs moet naar de in-game kaart kijken...
Ik heb probleem met die missie. Ik moet de trein achtervolgen maar hij rijdt waar soms ik kan niet rijden op de weg. Deze missie staat niet in wikigta dus ik weet niet wat moet ik doen en tips.