May 2, 200817 yr Heey, De auto's die ik meestal in mijn garage zet verdwijen meestal allemaal ook al heb ik er maar 2 instaan en de "mothership" wordt ook meestal na een tijdje weer wit. Wat kun je eraan doen, en hoe kun je het voorkomen?
May 2, 200817 yr Auto's verdwijnen soms inderdaad, dit kan best irritant zijn, maar voorkomen kan niet. Hetzelfde verhaal met de kleur van 'The Mothership', kleuren willen wel vaker van een auto afdruipen (laten we het zo even noemen ). Dit geldt er ook voor als je je auto pimpt met leuke vlammen over je auto. Als je een paar keer savet, dan gaan de kleuren er inderdaad weer vanaf. Ook dit is niet te voorkomen.
May 4, 200817 yr Dat de kleuren veranderen in wit heb ik vaak zat gehad maar dat auto's helemaal verdwijnen heb ik nog nooit meegemaakt hoor.
Heey,
De auto's die ik meestal in mijn garage zet verdwijen meestal allemaal ook al heb ik er maar 2 instaan en de "mothership" wordt ook meestal na een tijdje weer wit. Wat kun je eraan doen, en hoe kun je het voorkomen?