May 3, 200817 yr Hallo medeleden. Ik zoek een tool waarmee ik autos in me gta kan plaatsen en die dan ook voor altijd blijven staan. Misschien is het ook handig als ik gebouwen kan toevoegen etc. Aub geen moeilijk programma!! Groetjes!!
May 3, 200817 yr Je doet dit met een programma, genaamd IMG Tool. Hiermee kan je alle txd. en dff. bestanden exporteren uit de gta3.img ( C -> Program Files -> Rockstar Games -> GTA San Andreas -> Models ) en de gemodde bestanden erin importeren. In de link hieronder staat een handleiding zodat je alles snapt en weet wat je moet doen Download IMG Tool Handleiding IMG Tool
May 3, 200817 yr Hallo medeleden.Ik zoek een tool waarmee ik autos in me gta kan plaatsen en die dan ook voor altijd blijven staan. Misschien is het ook handig als ik gebouwen kan toevoegen etc. Aub geen moeilijk programma!! Groetjes!! Voor altijd blijven staan, bedoel je mee, : Totdat je GTA verwijderd GTA Garage Mod Manager, simpel in gebruik aleen ff het bestand in de GTA map zetten en openen [Link: http://www.gtagarage.com/mods/download.php...load&f=2873 ]
May 3, 200817 yr Author Ik bedoel iets heel anders! met IMG Tool Mod ik al en gaat goed, GGMM ben ik niet nodig. Ik bedoel dat ik autos op parkeer plaatsen of op vliegvelden willen neerzetten en dat ze daar blijven staan als spawnpoint!!
May 4, 200817 yr Dan moet je óf met IPL gaan werken, óf met SCM. Met beiden moet je een nieuw spel starten, dacht ik. Voor SCM moet je eventjes te werk gaan in het SCM-forum (ook te vinden in de modding fora) en voor IPL kun je eens kijken in de Master Tutorial List. Succes.
Hallo medeleden.
Ik zoek een tool waarmee ik autos in me gta kan plaatsen en die dan ook voor altijd blijven staan.
Misschien is het ook handig als ik gebouwen kan toevoegen etc.
Aub geen moeilijk programma!!
Groetjes!!