May 6, 200818 yr LJ schiet altijd veel te vroeg en daarom schiet hij altijd net achter de Heli langs, wat moet ik doen?
May 6, 200818 yr Je blijft de helikopter volgen. Zorg ervoor dat je rechtsachter de helikopter van je doelwit vliegt en op gelijke hoogte. Als het goed is zal Jacob dan snel raken. Voor meer info: WikiGTA. Veel succes!
May 6, 200818 yr Author Je blijft de helikopter volgen. Zorg ervoor dat je rechtsachter de helikopter van je doelwit vliegt en op gelijke hoogte.Als het goed is zal Jacob dan snel raken. Voor meer info: WikiGTA. Veel succes! dat doe ik ook, maar alsnog schiet hij erachter ik blijf het wel proberen
May 6, 200818 yr Je blijft de helikopter volgen. Zorg ervoor dat je rechtsachter de helikopter van je doelwit vliegt en op gelijke hoogte.Als het goed is zal Jacob dan snel raken. Voor meer info: WikiGTA. Veel succes! dat doe ik ook, maar alsnog schiet hij erachter ik blijf het wel proberen Probeer ook zo veel mogelijk op gelijke hoogte te vliegen zodat Jacob hem beter kan raken.
May 6, 200818 yr Author Je blijft de helikopter volgen. Zorg ervoor dat je rechtsachter de helikopter van je doelwit vliegt en op gelijke hoogte.Als het goed is zal Jacob dan snel raken. Voor meer info: WikiGTA. Veel succes! dat doe ik ook, maar alsnog schiet hij erachter ik blijf het wel proberen Probeer ook zo veel mogelijk op gelijke hoogte te vliegen zodat Jacob hem beter kan raken. het lukt nog steeds niet, op het einde gaat het target eerst omlaag en daarna omhoog en dan moet je hem meteen schieten, heeft iemand nog goede tips?
May 7, 200818 yr Mee eens, ik word helemaal leip van deze missie. Hij lijkt qua irritantheid op die van ZERO met die stuntvliegtuigjes en die chaingun uit San Andreas, ook zo belachelijk. GVD probeer het nu al voor de 12e keer en nog steeds mist die achterlijke jamaicaan met die RPG.
May 8, 200818 yr Je moet erop letten dat je aan de rechterzijde blijft. Little Jacob gaat namelijk links op de zijkant zitten. Als je hier op let is de missie niet zo heel moeilijk. Succes!
May 8, 200818 yr Author hij is nu al een tijdje gelukt, maar ik heb weel een handige tip voor de mensen, bij wie het niet lukt. je moet na de brug bij de achtervolging aan de linker kant gaan zitten en zo snel mogelijk dichtbij komen en dan pas naar de rechterkant gaan, dan schiet hij volgens mij vaken, om bij mij schoot hij eerst een keer, nu meerdere keren
May 9, 200818 yr Mee eens, ik word helemaal leip van deze missie. Hij lijkt qua irritantheid op die van ZERO met die stuntvliegtuigjes en die chaingun uit San Andreas, ook zo belachelijk. GVD probeer het nu al voor de 12e keer en nog steeds mist die achterlijke jamaicaan met die RPG. Op pc was die missie heel makkelijk maar op console heb ik heb ook zeker rond de 35 keer moeten overdoen...
May 9, 200818 yr bij mij lukte het gewoon na de derde keer schieten ^^ snap eerlijk gezegd het probleem niet.... ik zat juist hartstikke vaag te vliegen daarbij
May 9, 200818 yr je moet op de zelfde hoogte blijven vliegen rechts bij mij ook naar de derde keer schieten
May 9, 200818 yr Author bij mij lukte het gewoon na de derde keer schieten ^^snap eerlijk gezegd het probleem niet.... ik zat juist hartstikke vaag te vliegen daarbij het probleem bij mij was dat hij eerst altijd maar een keer schooot en wanneer de raket ontplofte de missie ook meteen was afgelopen
May 10, 200818 yr ik had deze missie in 1 keer . ik vloog eerst achterhem. totdat ik boven zee was. toen sloeg ik toe. gewoon meteen naast hem gaan vliegen. kan me nog herineren dat toen hij neerstorten je op de achtergrond het ''vrijheidsbeeld'' zag. was lol. succes
May 19, 200818 yr bij mij was het pas vreemd LJ schoot hem uit de lucht je zag eindfilmpje ik bracht hem naar helidek hij stoortte neer LJ vloog weg en toen ontploofte hij maar had toch gehaald echt vreemd ?????????
LJ schiet altijd veel te vroeg en daarom schiet hij altijd net achter de Heli langs, wat moet ik doen?