Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Importen/exporteren

Ik wil nu wel een keertje gaan exporteren

Maar ik had eerst nog wat vragen

Moet je dan eerst overal bij driving school 100% hebben?

Wanneer weet je dat er een rode marker is bij de gele kraan?

Wat bedoelen ze met een schoolbord, waar auto's op staan?

Zou iemand mij dit uit kunnen leggen

Featured Replies

Op >deze pagina< kan je alles lezen over het exporteren (en importeren) van auto's. Daar staat dus ook dat je de missie Customs Fast Track moet hebben gedaan om dit te gaan doen. Welke missies je moet doen om deze missie te kunnen spelen kan je terugvinden in >het missieoverzicht<. De exacte locatie van het schoolbord weet ik niet uit m'n hoofd, maar het zou ongeveer moeten zijn op de plek die ik met een snapmap heb aangeven :7 Succes.

PS: Je moet idd de Driving School gehaald hebben. 'De Driving School halen' betekent altijd (en nooit anders, wat andere jou ook mogen wijsmaken) dat je minimaal op alle onderdelen 70% moet halen (dus een bronze plak voor alle onderdelen). Dan heb je in principe die school gehaald en dat zou je 100% kunnen noemen voor de school zelf. Om andere missies te kunnen spelen die afhankelijk zijn van de driving school moet je dus die school halen, dit is niet afankelijk van de medailles. De medailles bepalen alleen hoeveel auto's je kan vinden op de parkeerplaats naast de rijschool en bepalen dus alleen de beloning.

Edited by _KoE_Mzungu

Het schoolbord, daar staan alle auto's op die je moet imoprteren.exporteren, ja wat was het?

Maar deze bevind zich aan het eind, niet helemaal, maar iets ervoo links op een hoekje, daar achter is een bruggie naar de overkant van die enorme 'kuil'.

Op >dit plaatje< van wikigta kan je het schoolbord zien, op de hoek vlak achter die lantaarnpaal!

Op >dit plaatje< van wikigta kan je het schoolbord zien, op de hoek vlak achter die lantaarnpaal!

en dat brug dingetje... ;)

  • Author

Okee bedankt voor alle hulp van iedereen maar dan heb ik nog een laatste vraag.

Als je een auto hebt uit het lijstje van exporteren komt er dan automatische een rode marker onder de gele kraan?

Nee. Zodra je in een auto stapt die op de lijst staat krijg je een 'pop-up' met de mededeling dat je dat voertuig kan exporteren. Zet dan dat voertuig naast de kraan, stap uit het voertuig en in de kraan (kleine rode marker onder de kraan). Vervolgens moet je met de kraan dat voertuig in de rode marker op het schip plaatsen. De rode marker staat dus niet op de grond maar op het dek van het schip, succes.

PS: Op de grond zie je de schaduw van de gele magneet, als je je voertuig precies in die schaduw zet hoef je de magneet alleen maar te laten zakken om 'm op te pakken.

Edited by _KoE_Mzungu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.