Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_978260 ik was met COD4 en toen zag ik in eens een chinees in de SAS, nog nooit eerder gezien. hij had ook wel een rare stem. ik verstond niks van wat hij zei.
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_978489 Raar, ik weet in ieder geval wel dat alleen de Britten de SAS hebben, SAS staat ook voor: 'Special Air Service'. En het klinkt ook niet echt Chinees achtig.. Volgens mij is bij China de PLA gewoon de beste, PLA staat voor : 'People's Liberation Army' Dus mja, zal wel een foutje zijn ofzo.
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_978508 Lol, wie weet dat hij een Chinese vader en een engelse moeder heeft
ik was met COD4 en toen zag ik in eens een chinees in de SAS, nog nooit eerder gezien. hij had ook wel een rare stem. ik verstond niks van wat hij zei.