Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_979081 De truuk om altijd host te zijn is minstens een private slot te selecteren bij het starten van een game. Hopelijk gaat nu niet iedereen hosten. Dan blijft er niemand meer over... (Ik heb het nog maar een keer kunnen proberen ik weet dus niet of het altijd zo is. Waarschijnlijk wel omdat je zelf vrienden moet inviten.) Bewerkt: 9 mei 200817 jaren door IV trailer
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_979093 De truuk om altijd host te zijn is minstens een private slot te selecteren bij het starten van een game.Hopelijk gaat nu niet iedereen hosten. Dan blijft er niemand meer over... (Ik heb het nog maar een keer kunnen proberen ik weet dus niet of het altijd zo is. Waarschijnlijk wel omdat je zelf vrienden moet inviten.) Niet veel aan ik denk dat de meeste gewoon Ranked en dan Mode kiezen en die zitten zo vol maar ik hoef geen host te zijn als ik maar kan spelen
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren Auteur comment_979097 De truuk om altijd host te zijn is minstens een private slot te selecteren bij het starten van een game.Hopelijk gaat nu niet iedereen hosten. Dan blijft er niemand meer over... (Ik heb het nog maar een keer kunnen proberen ik weet dus niet of het altijd zo is. Waarschijnlijk wel omdat je zelf vrienden moet inviten.) Niet veel aan ik denk dat de meeste gewoon Ranked en dan Mode kiezen en die zitten zo vol maar ik hoef geen host te zijn als ik maar kan spelen Het kan handig zijn om bijvoorbeeld bij race de voertuigcatagorie te kiezen of de lap.
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_979102 Dit klopt, het zal zelden voorkomen dat je dan NIET de host bent.
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_979106 Dit klopt, het zal zelden voorkomen dat je dan NIET de host bent. Maar als je nou de verkeerde game van verkeerde auto's hebt die je Start new game en dan join't hij of maakt hij andere aan waar jij host ben en dat moet je dan gewoon paar keer doen tot je host bent
Geplaatst: 9 mei 200817 jaren comment_979159 Bij hosten moet je dan ook een snelle internetverbinding hebben? Of gaat dit allemaal via xbox live servers? Geen idee hierover.
De truuk om altijd host te zijn is minstens een private slot te selecteren bij het starten van een game.
Hopelijk gaat nu niet iedereen hosten. Dan blijft er niemand meer over...
(Ik heb het nog maar een keer kunnen proberen ik weet dus niet of het altijd zo is. Waarschijnlijk wel omdat je zelf vrienden moet inviten.)
Bewerkt: door IV trailer