Geplaatst: 7 mei 200422 jaren als sonny forrelie in het begin van het spel aan het praten is in dat kamertje lijkt het net dat 8 ball bij de deur staat in een blauw pak.. mischien is dit 8-ball wel wat denken jullie?
Geplaatst: 7 mei 200422 jaren Auteur hij is in een blauw pak en lijkt heel erg op 8-ball maar hij kijkt wel een beetje naar beneden
Geplaatst: 20 mei 200422 jaren Auteur dus jij denk dat ze 8 ball daar hebben opgehangen ik denk juist dat ie daar bewaker is ofzoiets..
Geplaatst: 21 mei 200422 jaren Ik zei niet dat het 8-ball was die daar hing. Ik weet niet eens wie 8-ball is. Ik denk een GTA III figuur.
Geplaatst: 1 juni 200422 jaren Nee, dat is niet 8-balls in de intro, da's een koudgemaakte gangster 8-balls is overigens wel te vinden in GTA VC. Ergens aan de rand van de haven is een groot open terrein te vinden (de plaats waar je aangevallen wordt door al die taxi's in de missie Cabmageddon). Helemaal achterin staat een rijtje garages, waarvan er één open is. Boven de garage hangt een grote 8-ball. Als je een auto in de garage rijdt wordt hij uitgerust met een vehicle bomb.
Geplaatst: 1 juni 200422 jaren Hahaha. Inderdaad. Maar 8-Ball is ook een persoon uit GTAIII. Ik weet niet of je dat weet. Of zit je me voor de domme te houden. :lol:
Geplaatst: 1 juni 200422 jaren Auteur ow ja ik zie het hij hangt aan een soort haak ja maar ik vind die gast die haar hangt wel een beetje op 8-ball lijken hoor maar alle negers lijken een beetje op elkaar (niet lullig bedoelt)
Geplaatst: 2 juni 200422 jaren Dat van die 8-balls bomauto's wist ik al. Maar ik weet niets van gta 3. Trouwens 8-ball de gta3 figuur is zonder s :lol:
Geplaatst: 3 juni 200422 jaren Trouwens 8-ball de gta3 figuur is zonder s :unsure: Je hebt gelijk... Er schijnt ook nog ergens een afbeelding van 8-Ball zelf te staan in Vice City... *zoekt naarstig*
als sonny forrelie in het begin van het spel aan het praten is in dat kamertje lijkt het net dat 8 ball bij de deur staat in een blauw pak..
mischien is dit 8-ball wel wat denken jullie?