Jump to content
Geplaatst:
comment_981897

Ja zoals hierboven al staat.



Wat is je favorite auto!!

ik zal bij me eigen beginnen ik heb nog niet veel gezien en ik speel het nog maar net maar ik ben gek op de hummer dat is dus de patriot :tu:

P.S. wie wil me toevoegen op de PS3 ik heb ook wel eens zin een avondje lol te trappen met wat mensen hier van de forum :D

mijn naam is Diamond-1 :D

  • Reacties 95
  • Bezichtigingen 6.3k
  • Created
  • Laatste reactie

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Geplaatst:
comment_982130

M'n favoriete is de patriot (altijd van gehouden) samen met de comet. me minst favoriete is de super gt volgensmij want ik knalde een keer met de volle snelheid van een comet er tegenaan en die auto begon al gelijk te branden.

Bewerkt: door dynastus

Geplaatst:
comment_982184

Gouden Cavalanche (gewone is ook mooi, maar ik heb liever die) 8)

Infernus

Turismo

Romero :engel: Heb gejat na de begrafenis van Francis (bij sommigen van Derrick). Na de missie rijd ie weg, dus ik hem achternaa (lopend) schiet bestuurder dood en naar mijn perkeerplaats bij mijn savehuis.[/font]

Congesceti 8)

Edit: Sultan RS, was vergeten :engel:

Bewerkt: door rhino_

Geplaatst:
comment_982223

Vind zelf Merit, Sentinel en Blista Compact wel tof. En alle muscle cars zoals Dukes, Stallion, Sabre GT en de Ruiner erg vet. Maar ik vind die roestige auto's op zn tijd ook wel erg leuk rijden, met die plof steeds en zwarte rook (Sabre en Ruiner versies heb ik gezien tot nu toe).

Geplaatst:
comment_982266

Sultan RS,

Waarom?

Nou hierom:

De snelheid + Acceleratie,

Bodykit + Spoiler en soms de WRX Scoop,

De Uitlaat en soms de vlammetjes die eruit schieten,

En het beste nog, de Turbo met Afblaasventiel :eten:

Greetz

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.