Geplaatst: 26 mei 200817 jaren comment_999877 Hallo, ik heb mods gedownload en savegames maar in welke map van gta moet ik het plaatsen ? als je me kunt helpen zou dat fijn zijn msn : --- Bewerkt: 26 mei 200817 jaren door -Matthijs- Emailadres verwijderd.
Geplaatst: 26 mei 200817 jaren comment_999884 Hallo,ik heb mods gedownload en savegames maar in welke map van gta moet ik het plaatsen ? als je me kunt helpen zou dat fijn zijn msn : --- savegames plaats je in de map User Files. die standaard staat in: mijn documenten op de C schijf, hier vind je een map ( ben naam even vergeten, maar dat is wel duidelijk). en voor de mods heb je een mod tool nodig, wat ik aanraad is de IMG-Tool, kijk even in het Modding fora, er is daar ergens informatie over de IMG Tool te vinden. hopelijk heb ik je genoeg op weg geholpen.
Geplaatst: 26 mei 200817 jaren comment_1000037 Let er wel op dat als je modificaties installeert die de bronbestanden aanpassen je niets meer zult hebben aan de savegames die je gedownload hebt. De meeste savegames die je kan downloaden zijn zonder modificaties gehaald. Als je een mod installeert loop je het risico dat je alsnog eerst het spel zal moeten spelen om op hetzelfde niveau te komen van de savegames die jij gedownload hebt.
Geplaatst: 30 mei 200817 jaren comment_1003176 voor mods moet je IMG tool 2.0 hebben en voor savegames moet je naar mijn documenten (vista documenten) en dan GTA San Andreas User Files en plaats daar de savegame LET WEL OP dat de savegame voor v1 of v2 moet zijn een v1 savegame werkt niet op v2 start de game op ga naar savegames en dan je savegame laden. hopelijk heb ik je goed geholpen
Geplaatst: 6 juni 200817 jaren comment_1009499 He ik had een vraag ik heb zelf een mod gemaakt en het gaat dan om kelding maar ik vraag me af: hoe kan je de kleding zeg maar zo gedetailleerd mogeljik houden, want de .tga die ik later toevoeg aan de .txd is nog alles scherp maar in het spel niet meer. Dit is het plaatje waar het om gaat. ik heb dat pak gemaakt maar mijn ontwerp is dus veel gedetaillerder als hoe het er daarna ingame uitziet. Anyone? Groetjes Rik
Geplaatst: 6 juni 200817 jaren comment_1009507 Zet je resolutie op 1280x1024x32. Options > Display Setup > Advanced > Resolution Tenminste, als je grafishe kaart dat aan kan.
Hallo,
ik heb mods gedownload en savegames
maar in welke map van gta moet ik het plaatsen ?
als je me kunt helpen zou dat fijn zijn
msn : ---
Bewerkt: door -Matthijs-
Emailadres verwijderd.