Geplaatst: 27 mei 200817 jaren comment_1000879 via de bike trick glitch kan je op verschillende hidden interiors komen hier kan je zien hoe de bike trick glitch werkt: - Via apartment 3C kan je dan de Greasy Chopper aan de binnenkant bekijken - Via VCPD headquarters kan je dan Auntie Poulets haar huisje aan de binnenkant bekijken maar het hidden interior van de printworks is volgens mij alleen te bereiken met een mod (dit weet ik niet zeker misschien is er ook een manier om in de printworks te komen zonder mod) extra uitleg bike trick glitch: -parkeer je motor met de voorkant richting een gebouw -zorg ervoor dat de voorlichten van de motor binnen in het gebouw nog zichtbaar zijn -ren in het gebouw naar de voorlichten van de motor en druk op het knopje voor instappen (of in dit geval opstappen) -hierdoor zal je op de motor springen dwars door de muur heen en kan je dus in verschillende "hemels" terecht komen (bekijk de link om te zien waar je je motor moet neerzetten)
Geplaatst: 28 mei 200817 jaren comment_1001910 kun je ook in de printworks komen? Om het begrijpelijk te maken, je kunt wel naar binnen lopen, maar niet in de ruimte waar de scènes zich afspelen, met mods is het echter wel mogelijk om binnen te komen, zoals hierboven is beschreven.
Geplaatst: 29 mei 200817 jaren comment_1002413 kun je ook in de printworks komen? Om het begrijpelijk te maken, je kunt wel naar binnen lopen, maar niet in de ruimte waar de scènes zich afspelen, met mods is het echter wel mogelijk om binnen te komen, zoals hierboven is beschreven. Dat is geen mod, dat is een glitch. En er zijn veel manieren om in het interior van printworks te komen. Je moet een beetje oefenen maar het is niet onmogelijk.
Geplaatst: 2 juni 200817 jaren comment_1005859 kun je ook in de printworks komen? Om het begrijpelijk te maken, je kunt wel naar binnen lopen, maar niet in de ruimte waar de scènes zich afspelen, met mods is het echter wel mogelijk om binnen te komen, zoals hierboven is beschreven. Dat is geen mod, dat is een glitch. En er zijn veel manieren om in het interior van printworks te komen. Je moet een beetje oefenen maar het is niet onmogelijk. Het is als nog jammer dat je er niet in komt zonder cheats,mods,wat dan ook .
Geplaatst: 2 juni 200817 jaren comment_1005997 via de bike trick glitch kan je op verschillende hidden interiors komenhier kan je zien hoe de bike trick glitch werkt: - Via apartment 3C kan je dan de Greasy Chopper aan de binnenkant bekijken - Via VCPD headquarters kan je dan Auntie Poulets haar huisje aan de binnenkant bekijken maar het hidden interior van de printworks is volgens mij alleen te bereiken met een mod (dit weet ik niet zeker misschien is er ook een manier om in de printworks te komen zonder mod) extra uitleg bike trick glitch: -parkeer je motor met de voorkant richting een gebouw -zorg ervoor dat de voorlichten van de motor binnen in het gebouw nog zichtbaar zijn -ren in het gebouw naar de voorlichten van de motor en druk op het knopje voor instappen (of in dit geval opstappen) -hierdoor zal je op de motor springen dwars door de muur heen en kan je dus in verschillende "hemels" terecht komen (bekijk de link om te zien waar je je motor moet neerzetten) Bij mij werkt die glitch niet.Niet bij Ocean View,niet bij de VCPD en ook niet bij Malibu.Kortom: Helemaal nergens!
Geplaatst: 4 juni 200817 jaren comment_1008040 Je moet er ook niet gaan staan en op de instap-knop drukken, je moet recht voor de motor gaan staan met een afstandje vanaf de muur, nu een aanloop nemen en als je bijna tegen de muur loopt druk je op de instap-knop. Nu zal Tommy op de motor springen.
Geplaatst: 5 juni 200817 jaren comment_1008305 Je moet er ook niet gaan staan en op de instap-knop drukken, je moet recht voor de motor gaan staan met een afstandje vanaf de muur, nu een aanloop nemen en als je bijna tegen de muur loopt druk je op de instap-knop. Nu zal Tommy op de motor springen. Oke,ik zal het proberen.Zit nu op school,en heb hier geen VC.
kun je ook in de printworks komen?