Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Missie: The fastest boat

hoi iedereen, ik heb een probleempje met het afronden met bovenstaande missie. Na het bezoekje bij Diaz rij ik naar de fastest boat, schiet iedereen overhoop die daar rondloopt, bedien de hendel die de boot laat zakken en spring in de boot. Vervolgens gebeurd er niets, die krankzinnige roze pijl blijft maar naar de boot wijzen, heb van alles geprobeerd maar niets. En het mafste: bij de allereerste poging lukte het wel en voer de boot weg maar toen vergat ik de game te safen .... HELP! :duh:

Featured Replies

wazt speel je ps2 xbox of pc bij ps2 moet op de X drukken bij xbox ik weet niet maar volgens mij A en bij PC pijl omhoog mischien heb je wat aan

  • Author

Ik speel PC, maar ook als ik me in de boot bevind kan ik alleen maar heen en weer blijven lopen in de boot. Als je in een auto stapt zit je automaties achter het stuur en kun je met de pijltjestoetsen de auto besturen, maar als ik hier in die boot stap zet ik me om een of andere duistere oorzaak niet automaties achter het stuur van de boot. Ik blijf maar heen en weer lopen over die boot, die boot wordt door de game niet als een boot gezien maar gewoon als ondergrond. Hoop dat ik duidelijk ben. Heel vreemd.

Nou, dan zie ik helaas maar twee oplossingen. Ofwel verwijder je GTA Vice City van je computer, vergeet hierbij geen backup te maken van je savegame en installeer je hem opnieuw. Ofwel upload je je savegame en dan zal iemand de missie The fastest boat voor jouw voltooien. Om vele posts te vermijden, je savegame uploaden doe je als volgt:

Een savegame uploaden is eigenlijk erg simpel. Wanneer je een nieuwe post aanmaakt, zie je onder het grote witte tekstvak een kolometje genaamd Bijlagen staan.

uploadtv8.th.png

Rechts zie je bladeren staan, klik daar op en zoek naar het mapje "Vice City User Filles". Zoek nu je savegame die overeenkomt met het slot waarop je hem gesaved hebt.

vcfillesmg3.th.png

Druk op uploaden en als alles goed is, zit de savegame als bijlage bij je post. Bij 'Beheer bijlagen' kan je je savegame terug verwijderen of hem in de post voegen.

Aan jouw de keuze.

Edited by Svenie

  • Author

:dans: ben ik even blij dat ik hier anoniem ben. Opnieuw installeren, had ik ook al gedaan. Hielp niet. En de oplossing, NIET te geloven, ik kan het nauwelijks geloven, na uren van frustratie...steeds weer sprong ik in de boot en bleef maar heen en weer bewegen met mijn pijltjestoetsen zodat alleen het poppetje bleef bewegen en nimmer de boot want wat vergat ik steeds.... ENTER ......en floep ik zat achter het stuur. Wat een zwart, pikzwart gat in mijn hoofd ....

bedankt voor de reacties.

Edited by draaibaar

Leuk, maar geloof me, iedereen heeft wel eens zoiets.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.