Geplaatst: 2 juni 200817 jaren comment_1006524 Hallo iedereen. Binnenkort ga ik bij de Argonath RPG community een grote website maken, ik moet alleen weten hoe ik perfecte screenshots kan maken zonder die balken als health money etc. Iets als... http://www.argonathrpg.eu/newspaper/images/Kaltsu.jpg Of gewoon in paint die dingen weglaten?
Geplaatst: 2 juni 200817 jaren comment_1006530 Ik denk dat je de >>Head-up display<< bedoeld, kortweg HUD. Die is gewoon in en uit te schakelen bij: Options > Display Setup. Hier kan je de HUD aan en uit zetten, de radar kan/moet je apart aan en uit zetten.
Geplaatst: 3 juni 200817 jaren comment_1006848 Wat onze koe zegt is voor foto's waar CJ op moet staan, wil je foto's zonder dat CJ erop staat dan kun je gewoon de camera gebruiken die in het spel te vinden is.
Geplaatst: 7 juni 200817 jaren comment_1009751 Of gewoon in paint die dingen weglaten? Gewoon de bovenste twee manieren gebruiken, met Paint krijg je namelijk een witte vlek in je foto, en dat maakt je foto er niet veel mooier op. Bovendien, wat je ook nog kunt doen: recruteer minimaal één homie en geef hem je camera. Nu kun je een foto van jezelf maken, desgewenst op een mooi uitzicht. Je camera geef je aan hem door op de 'Actie'-knop te drukken zodra je bij je homie staat en deze gerecruteerd hebt.
Hallo iedereen.
Binnenkort ga ik bij de Argonath RPG community een grote website maken, ik moet alleen weten hoe ik perfecte screenshots kan maken zonder die balken als health money etc.
Iets als... http://www.argonathrpg.eu/newspaper/images/Kaltsu.jpg
Of gewoon in paint die dingen weglaten?