Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nieuwe Easteregg

Hallo. Ik heb me geregistreerd op dit forum omdat ik een easteregg heb gevonden in GTA, ik weet niet of hij al eerder is gevonden. Maar gewoon voor het geval dat dit een wereld primeur (=D) is post ik hem ff op de grootste nederlandse GTA site die ik kon vinden.

Hier de easteregg:

http://nl.tinypic.com/view.php?pic=jf90lx&s=3

En hier de locatie:

40qa8.jpg

Wat je dus zie als je er heen zou gaan, is een soort aziatische-monnik-dude. Die op een rots bij het strand van north Alderney van die rustgevende bewegingen zit te maken. Ik weet niet hoe je het noemt... Tai-Chi ofzo... =o ?

Naja whatever. Ik heb ook nog de normale foto zonder ' BigBaconn ' overal. Maar voor de copyright gevaren post ik deze maar zo.

Dus, gewoon om eastereggs met jullie te delen =] nou alsjeblieft. Zoek die killa lekker op en land met een helicopter op zn kop.

Featured Replies

Sorry maar die is al redelijk bekend :puh:.

  • Author

Nou ><. Naja boeieh =D.

Goed gevonden, ik wist nog niet dat daar zo'n gastje stond :tu:

Ps. je kan makkelijker een plek op de kaart aanwijzen door een zogenaamde SnapMap te maken, dat kan via deze link:

http://snapmap.wikigta.org

Er zijn heel veel van deze mensen. Meestal in parken enzo.

Bij dat central park staan ze ookwellis rare beweginkjes te make. Maarja tog leuk dat ie het met ons deelt :tu:

Het zijn gewoon mensen die net als in het echt hun sport uitoefenen om fit te blijven, R* Heeft deze mensen in het spel gezet om Liberty City zo echt mogelijk te laten lijken. Dus ook met mensen die hun sport uitoefenen.

  • Author
Het zijn gewoon mensen die net als in het echt hun sport uitoefenen om fit te blijven, R* Heeft deze mensen in het spel gezet om Liberty City zo echt mogelijk te laten lijken. Dus ook met mensen die hun sport uitoefenen.

Klopt, maar dit is toch een arpart geval. Hij staat op een rots waar je onmogelijk op kan komen, en hij staat altijd op die plaats. En als je met een helicopter dichtbij komt springt ie naar beneden en valt ie dood. Dus als dat zijn manier van sport uitoevenen is, respect ^^.

  • 2 weeks later...
Bij dat central park staan ze ookwellis rare beweginkjes te make. Maarja tog leuk dat ie het met ons deelt :tu:

volgens mij gaat het er meer om, dat hij op die rots staat ofzo. want ik vloog er met een heli langs , toen zag ik het pas, maar het is onmogelijk om op die rots te komen zonder heli

hij lijkt een beetje op The Oriental Gentleman of hoe die gast ook heet (uit GTA III die je maar een paar keer ziet)

Er staat ook eentje op het strand bij de bowling baan,

Kwma ik daar ergens tegen, toen ik hem zag, reed ik hem dood.

Er staat ook eentje op het strand bij de bowling baan,

Kwma ik daar ergens tegen, toen ik hem zag, reed ik hem dood.

ik lanceer ze altijd door met me wieken van heli er langs te vliegen

IK laat hem altijd schrikken met een heli.

LOL flikkert die eraf

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.