Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Waar save game installeren?

ben totale newb op dat vlak, waar kun je een save game installeren ?

mvg

Featured Replies

Voor welke GTA wil je een savegame hebben Feathers? In de downloaddatabase kun je voor iedere GTA een aantal savegames vinden.

Deze methode werkt alleen voor de PC, en niet voor andere consoles. Download je savegame(s), soms is/zijn ze ingepakt met WinRAR. Als dat zo is kun je ze herkennen aan de extensie .rar (dat is alles na de punt achter de naam van een bestand). Mocht je WinRAR nog niet hebben kan je het hier downloaden. Installeer het programma. Nu je WinRAR hebt, kun je het bestand gaan uitpakken. Klik er rechts op en kies 'Uitpakken in \[naam van bestand]'.

Als je het bestand hebt uitgepakt, is er een map verschenen. Open die map, en kopieer (dus niet openen!) het .b bestand. Ga naar 'Mijn Documenten' (in Vista kortweg 'Documenten'). Ga naar de map 'GTA [naam van betreffende GTA] User Files'. Hier zullen (mits je savegames hebt opgeslagen) ook .b bestanden staan. Plak hier je savegame. Als er om vervanging wordt gevraagd, komt de savegame al voor. Ga dan terug (of plak de savegame tijdelijk elders) en verander het nummer naar een nummer wat niet in de User Files-map voorkomt. Het moet niet hoger zijn dan acht, of lager dan één. Kopieer het bestand nu en plak het dan.

Savegame geplaatst!

Let op!

Bij GTA San Andreas zijn er twee versies! V1 en V2. Je kunt zien welke versie je hebt door te gaan naar je GTA San Andreas-map » 'data' » 'script'. Kijk naar de grootte van het bestand 'script.img'

Grootte Versie
568 kB V1
562 kB V2

In de downloaddatabase kan je linksonder zien welke versie savegame je downloadt. Download savegames waarvan de versie overeen komt met de versie die je hebt.

Succes! :)

  • Author

FFe probere, bedankt. =)

Dan heb je een verkeerde versie, download deze patch en start hem op. Paar keer op 'Next' drukken totdat er om een locatie wordt gevraagd. Er staan al een locatie, dit is de locatie die standaard bij de installatie wordt gebruikt. Als je hem ergens anders hebt geïnstalleerd, voer dan een locatie in. Anders kan je doorgaan middels 'Next', de patch doet z'n werk en je hoeft alleen nog af te sluiten met 'Exit'. Klaar, je kunt modden :)

Daarnaast, SAMI werkt voor geen meter. Moet je niet aan beginnen, kan een fout liggen namelijk.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.