Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1020983

Als ik een gebouw mod toevoeg aan San Andreas, kan ik dit gebouw dan er weer uithalen, net zoals bij auto's die kun je er ook weer uithalen.

Alvast bedankt

En is er een mod tool voor gebouwen?

Bewerkt: door Marinogangsta

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1021102
Als je een gebouw toevoegd kan je hem ook weer verwijderen, ik zou verder niet weten hoe dat werkt maar je zou dan gewoon de toegevoegde bestanden verwijderen.

Weet iemand wel hoe dit moet??

Geplaatst:
comment_1021678

Dat hangt er helemaal van af hoe jij het gebouw op de eerste plaats geïnstalleerd hebt. Heb je txd, dff en col bestanden toegevoegd aan een .img bestand, dan haal je deze er weer uit. Heb je bestanden vervangen, dan vervang je deze door originele backups. Heb je een .ipl bestand toegevoegd, dan verwijder je deze. Heb je regels toegevoegd in bestaande .ipl's, dan haal je deze weer weg. etc etc.

Elke mod die je in het spel zet kun je er ook weer uithalen. Zolang je maar backups maakt van bestanden die je gaat vervangen.

Overigens is er geen automatische tool (à la SAMI) voor gebouwen, als je dat bedoelt. Je kunt natuurlijk wel gewoon IMG Tool 2.0 gebruiken om textures en models te wijzigen. Dan hangt het er nog vanaf welke mod je hebt of je nog meer moet doen dan wat bestandjes te verwisselen. In de meeste gevallen moet je gewoon de meegeleverde readme.txt even doorlezen en de instructies volgen.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.