Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031016 hee iedereen zoals iedereen al weet komen er netzoals er voor de xbox 360 trophies voor de ps3! jeeeeuh maarre ik vroeg me af wat moet je bijvoorbeeld doen om een trophie te kunnen krijgen voor gta4 zijn het hele moeilijke opdrachten? kan iemand misschien een voorbeeld geven?
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031020 Trophie? Hoe bedoel je 'Trophie'? Op de Xbox360 heb je Achievement. Dit zijn opdrachten die je moet voltooien. Voor de achievements krijg je punten. Als je een Xbox360 hebt moet je dus Achievements voltooien. Alle Achievements die er zijn kan je Hier vinden. Ik hoop dat het lukt. Tips en Hints staan eronder dus het lukt je vast wel. Succes! BTW: Mag ik de bron van waar je dat weg hebt? Dat er achievements komen voor de PS-3? Bewerkt: 1 juli 200816 jaren door Visser23
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031024 ik denk dat hij gewoon bedoelt dat er ook een soort achievements voor de ps3 komen of het komt zou best wel kunnen weet ik niet
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031026 hee iedereen zoals iedereen al weet komen er netzoals er voor de xbox 360 trophies voor de ps3! (...) Heb je toevallig ook een bron? Ik heb namelijk nergens gelezen dat deze zouden komen.
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031125 Morgen komt Firmware Update 2.40 uit waar idd Trophies op zit. En trophies werkt ongeveer hetzelfde als Achievements. Bij nieuwe games zitten dus opdrachten die je kan/moet voltooien en die je weer aan andere kan laten zien of vergelijken. En hier kan je voor elke "trophie" brons, zilver en/of goud halen. En op de vraag van Samin00: Ik denk dat GTA IV geen gebruik maakt van Trophies. Of Sony heeft al voor de release laten weten aan rockstar dat ze deze functie mogen gebruiken en dat Rockstar dus nog een verassing in petto heeft voor ons. Of het komt misschien in een extra download content te zitten. We moeten afwachten Bewerkt: 1 juli 200816 jaren door Kai-ShockWave
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031136 En op de vraag van Samin00: Ik denk dat GTA IV geen gebruik maakt van Trophies. Of Sony heeft al voor de release laten weten aan rockstar dat ze deze functie mogen gebruiken en dat Rockstar dus nog een verassing in petto heeft voor ons. Of het komt misschien in een extra download content te zitten. We moeten afwachten De trophies zijn op elk spel van toepassing heb ik vernomen, alleen niet op oude savegames.
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031144 En op de vraag van Samin00: Ik denk dat GTA IV geen gebruik maakt van Trophies. Of Sony heeft al voor de release laten weten aan rockstar dat ze deze functie mogen gebruiken en dat Rockstar dus nog een verassing in petto heeft voor ons. Of het komt misschien in een extra download content te zitten. We moeten afwachten De trophies zijn op elk spel van toepassing heb ik vernomen, alleen niet op oude savegames. De eerste game die het trophy-systeem zal ondersteunen is de PlayStation Store-game Super Stardust. Andere first party-games met deze ondersteuning zijn Buzz! Quiz TV, LittleBigPlanet, Motorstorm: Pacific Rift, NBA 09, PAIN, Pixeljunk Eden, Resistance 2, SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation en Warhawk. PAIN en Warhawk zijn natuurlijk al uit, voor deze games zal daarom een update verschijnen. EDIT: Ook Bioshock zal gebruik kunnen maken van Trophies. Bewerkt: 1 juli 200816 jaren door Dvt
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031149 Ik denk dat ze vast wel op die nieuwe downloadeble content zitten
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031243 Alle games die al uitzijn kunnen ook gebruik maken van trophies alleen moet dat dan upgedated worden met iets van een patch of iets dergelijks. Dus wat ik me afvraag is of rockstart nog een patch uitbrengt om gebruik te maken van de trophies op de ps3.
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren Auteur comment_1031677 alsjeblieft iedereen kunnen julie me nou zeggen of het moeilijk is om de trophies in gta 4 te bemachtigen met moeilijk bedoel ik zijn de opdrachten die je moet doen moeilijk!
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031686 Hier staan alle Achievements. Als je er naar kijkt kun je zien dat sommige makkelijk zijn en sommige wat moeilijker. Verder heb je ze niet nodig voor de storyline of 100% het is gewoon zodat je ze later kunt vergelijken met vrienden of gewoon om te verzamelen.
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren Auteur comment_1031687 Hier staan alle Achievements. Als je er naar kijkt kun je zien dat sommige makkelijk zijn en sommige wat moeilijker. Verder heb je ze niet nodig voor de storyline of 100% het is gewoon zodat je ze later kunt vergelijken met vrienden of gewoon om te verzamelen. maar zijn alle trophies het zelfde als achiefments? bestaat er geen 1 trophie die anders is dan de achiefments?
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031688 Daar komen we pas achter als ze komen. Wel hebben de Trophies hetzelfde idee als de Achievements.
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren Auteur comment_1031692 Daar komen we pas achter als ze komen. Wel hebben de Trophies hetzelfde idee als de Achievements. k ty trouwens heb je een ps3? zoja wat is je psn voeg ik je toe
Geplaatst: 1 juli 200816 jaren comment_1031695 komt er een update voor gta4 voor de ps3 met meer voertuigen, missies enz... is daar al wat over bekend?????? Bewerkt: 1 juli 200816 jaren door rjravi1
hee iedereen zoals iedereen al weet komen er netzoals er voor de xbox 360 trophies voor de ps3!
jeeeeuh
maarre ik vroeg me af wat moet je bijvoorbeeld doen om een trophie te kunnen krijgen voor gta4
zijn het hele moeilijke opdrachten?
kan iemand misschien een voorbeeld geven?