Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1032093

Of je kunt een SCM CLEO mod downloaden/maken, zodat hij ergens gewoon spawnt, zonder dat de deuren op slot zitten.

Edit @ hieronder: dat bedoelde ik ook :puh:

Bewerkt: door ZUMZUM

Geplaatst:
comment_1032099
Of je kunt een SCM mod downloaden/maken, zodat hij ergens gewoon spawnt, zonder dat de deuren op slot zitten.

Nadeel daarvan is dat je dan een nieuw spel moet starten, en als je alle missies al hebt gehad denk ik niet dat de topicstarter daar zin in heeft (er zullen vast ook geen mensen zijn die éxact dezelfde SCM-modificatie hebben gemaakt).

Er is tegenwoordig wel iets wat Cleo heet. Daarmee kun je zulk soort dingen ook maken, zonder dat je een nieuw spel hoeft te starten. Het fijne weet ik er niet van, je zou wellicht eens in de modding fora kunnen vragen (of het nieuwe tutorial-forum doorkijken).

Bewerkt: door VWO-er

Geplaatst:
comment_1033087

De Combine Harvester zie je nergens rondrijden over de wegen, maar spawnt wel op sommige plaatsen nadat je 'Body Harvest' hebt gehaald. De vindplaatsen ervan vind je >>hier<< ;)

Geplaatst:
comment_1035990
De combine moet je zoeken op landschappen.

Als ie rijdt schiet je de coureur dood, waarschijnlijk valt hij eruit en is de deur open

Nou ja als je die bestuurder wilt dood schieten dan moet je er al voor gaan staan. en dan rijd ie je gewoon omver.

Vanop afstand zal het nogal moeilijk gaan omdat die machines alleen in de maisvelden rijden en in het mais zie je geen steek.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.