Geplaatst: 5 juli 200816 jaren comment_1035361 Ik heb wer een probleempje met men SA Als ik ben aan het spelen loopt mijn SA na een tijd gewoonweg vast Ik heb al wel een paar mods geinstalleerd. Kan iemand met vertellen wat het probleem is en hoe ik dit kan oplossen?? Afterzz
Geplaatst: 5 juli 200816 jaren comment_1035363 Het kan aan de mods liggen dat je ze verkeerd hebt geinstaleerd. Als je dan in de buurt van de mod komt zal het spel meestal vastlopen. Verwijder dus even al je mods en instaleer ze dan goed opnieuw met hand van de readme.
Geplaatst: 5 juli 200816 jaren comment_1035381 Misschien is het beter om gewoon heel je SA te verwijderen en dan opnieuw te installeren! Maak dan natuurlijk wel even een back-up van je savegames! En dan installeer je gewoon de mods met readme, zoals ..::GhostRider::.. al aangaf.
Geplaatst: 5 juli 200816 jaren comment_1035387 ... een paar mods geinstalleerd ...Kan ook komen door de verschillende mods, installeer die mods 1 voor 1 en na elke mod even controleren of het spel het nog goed doet.
Geplaatst: 6 juli 200816 jaren comment_1035996 precies hetelfde gehad, gewoon al je mods uninstaleren, er zal er 1 niet goed zijn
Ik heb wer een probleempje met men SA
Als ik ben aan het spelen loopt mijn SA na een tijd gewoonweg vast
Ik heb al wel een paar mods geinstalleerd.
Kan iemand met vertellen wat het probleem is en hoe ik dit kan oplossen??
Afterzz