Geplaatst: 11 juli 200816 jaren comment_1041084 hallo, als ik op gta klik , zegt de pc het volgende: "emulator detected, please deactivate virtual drive and emulation software" nouw ik snap dus echt niet wat dit is, mijn pc: amd atholon 64 X2 dual core processor 3800+, 2,0gb RAM nvidia GeForce 7300 Gt 512 MB(9.0) als u me kunt helpen, zo ik dat zeer op prijs stellen, als u meer info nodig hebt ik hoor het wel. mvg wouter Bewerkt: 11 juli 200816 jaren door massamsee
Geplaatst: 11 juli 200816 jaren comment_1041093 Gedragsregels Ongewenst gedrag -Schelden, vloeken, pesten, ruziezoeken, provoceren. -Postboosten (onzinnig en/of off-topic reageren) -Dubbelposten (twee of meer posts direct achter elkaar plaatsen in hetzelfde topic) -Posten van e-mailaddressen. -Vragen om een "slotje" of ander moderatorgedrag. -Feiten verzinnen (bijv. verzonnen easter eggs) -Br33z4h/MSN-taal (ipv. ABN, denk ook aan hoofdletters en leestekens) Zoals je kunt zien is het posten van emailadressen niet toegestaan. Ontopic: Misschien kan je videokaart het spel niet aan of heb je het spel gedownload ( Ik ben eventjes vergeten hoe die site heet waarmee je kan zien of je videokaart het spel aan kan ).
Geplaatst: 11 juli 200816 jaren Auteur comment_1041096 hoi, nee ik heb he net nieuw gekocht.!! en mijn video moet het ook kunnen zou het ook kunnen dat mijn video niet goed staat want 256 mb nodig geforces6 of beter ik heb 9! en het 512 mb!! gr
Geplaatst: 11 juli 200816 jaren comment_1041097 @Gekkiej: www.canyourunit.com Een emulator is iets dat iets naboots, en kan dus een cd drive nabootsen. Programma's zoals Daemon Tools en 120% Alcohol zijn zo'n programma's. Als je een van zo'n programma's hebt raad ik je aan ze te verwijderen zodat je GTA kunt spelen.
Geplaatst: 11 juli 200816 jaren comment_1041109 @Gekkiej: www.canyourunit.com Een emulator is iets dat iets naboots, en kan dus een cd drive nabootsen. Programma's zoals Daemon Tools en 120% Alcohol zijn zo'n programma's. Als je een van zo'n programma's hebt raad ik je aan ze te verwijderen zodat je GTA kunt spelen. Zulke programma's zijn toch zogehete cracks om je spel niet te hoeven kopen en zonder dvd te hoeven spelen? Of vergis ik me..
Geplaatst: 11 juli 200816 jaren comment_1041338 Een emulator is iets dat iets naboots, en kan dus een cd drive nabootsen. Programma's zoals Daemon Tools en 120% Alcohol zijn zo'n programma's. Als je een van zo'n programma's hebt raad ik je aan ze te verwijderen zodat je GTA kunt spelen. Verwijderen is wel heel drastisch, zet die programma's uit, of zorg ervoor dat ze niets meer nabootsen, dus waarschijnlijk moet je alle virtuele schijven uit zetten.
Geplaatst: 12 juli 200816 jaren Auteur comment_1041467 Een emulator is iets dat iets naboots, en kan dus een cd drive nabootsen. Programma's zoals Daemon Tools en 120% Alcohol zijn zo'n programma's. Als je een van zo'n programma's hebt raad ik je aan ze te verwijderen zodat je GTA kunt spelen. Verwijderen is wel heel drastisch, zet die programma's uit, of zorg ervoor dat ze niets meer nabootsen, dus waarschijnlijk moet je alle virtuele schijven uit zetten. ja maar ik weet niet precies waar die programma's staan en ik weet ok niet als ik ze heb,maar hoe kan ik ze vinden op de pc?
Geplaatst: 12 juli 200816 jaren comment_1041477 Zoekfunctie van windows ... misschien? Het is jou PC, dan ga je er toch van uit dat je weet wat er wel en niet op staat geïnstalleerd! De meeste programma's worden in de map Program Files geïnstalleerd.
Geplaatst: 12 juli 200816 jaren Auteur comment_1041481 Zoekfunctie van windows ... misschien? Het is jou PC, dan ga je er toch van uit dat je weet wat er wel en niet op staat geïnstalleerd! De meeste programma's worden in de map Program Files geïnstalleerd. hey,,jaa je hebt gelijk het is mijn pc maar ik heb hem laten bouwen dus ik weet niet wat er op gezet is,maar wat moet in tikken bij zoekacties dan???
Geplaatst: 12 juli 200816 jaren Auteur comment_1041504 Zoekfunctie van windows ... misschien? Het is jou PC, dan ga je er toch van uit dat je weet wat er wel en niet op staat geïnstalleerd! De meeste programma's worden in de map Program Files geïnstalleerd. hey ik heb even gezocht naar het woord "cd driver" komen er een paar programma's en een paar hadden de naam "boot cd-driver" kan dit het zijn want hij gaf ook "nero" aan en "correl" kan iemand me veder helpen? gr
hallo,
als ik op gta klik , zegt de pc het volgende:
"emulator detected, please deactivate virtual drive and emulation software"
nouw ik snap dus echt niet wat dit is,
mijn pc:
amd atholon 64 X2 dual core processor 3800+, 2,0gb RAM nvidia GeForce 7300 Gt 512 MB(9.0)
als u me kunt helpen, zo ik dat zeer op prijs stellen,
als u meer info nodig hebt ik hoor het wel.
mvg wouter
Bewerkt: door massamsee