Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1045832

ben je wel ingelogd op je PSnetwork account?

want ik kon gisteren gewoon wel makkelijk online gaan ( trouwens, de game is niet echt leuk, niet duidelijk enzo, maar dat is mijn mening :puh: ) maar ik denk gewoon dat je even je internet uit en aan moet doen, of anders weet ik het ook niet.

Geplaatst:
comment_1045833

Op "electronicarts.nl". Raar want volgens mij had ik dat niet (ps3) nodig. Overgens moet je niet schrikken als dit topic verplaatst word want het staat verkeerd.

@mdog: Hij is wel in HD maar ze hebben er de 16inch camera filter uit Saving Private Rian erover heen gezet. Daardoor zie je een soort ruis voor het effect. Filmies misschien, alleen soms wel jammer van het HD.

Bewerkt: door IV trailer

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.