Geplaatst: 21 juli 200816 jaren comment_1050901 heay. ik snap niet hoe je die skimmer moet bestuure, wie wel?
Geplaatst: 21 juli 200816 jaren comment_1050917 Kijk eens op -deze- pagina, daar staan alle Controls van GTA: Vice City. Veel succes!
Geplaatst: 21 juli 200816 jaren comment_1051054 Voor het geval die pagina je er niet echt uithelpt. Je trekt gewoon op net als bij een auto, naar links en rechts en "afremmen" gaat allemaal hetzelfde als met de auto. Het omhoog en omlaag gaan doe je met de 9 en 6 van het numerieke toetsenbord, maar dat kan je ook zelf instellen bij controls. Het in de lucht krijgen is niet echt moeilijk, je trekt gewoon een tijdje op, en na een poosje duw je de knop in om de lucht in te gaan, moet niet al te moeilijk zijn, je moet het wel even onder de knie hebben, maar als je de slag eenmaal te pakken hebt is het heel makkelijk.
Geplaatst: 22 juli 200816 jaren comment_1051446 Ook nog een tip om sneller te gaan. Als je redelijk hoog zit een duikvlucht maken en dan weer omhoog en dan weer een duikvlucht maken etc. Hoe scherper de duikvlucht hoe sneller je gaat.
heay.
ik snap niet hoe je die skimmer moet bestuure, wie wel?