July 29, 200817 yr Ik heb dus nu de MTA DM link, dan moet ik tijdens de installatie kiezen of ik al een account heb ofniet, ik heb er geen dus druk ik op 'create new account', ik registreer me op mta, als ik mijn naam en wachtwoord invul om verder te gaan met de installatie en op next druk gaat hij niet verder, wat moet ik doen.
July 30, 200817 yr Ik heb dus nu de MTA DM link,dan moet ik tijdens de installatie kiezen of ik al een account heb ofniet, ik heb er geen dus druk ik op 'create new account', ik registreer me op mta, als ik mijn naam en wachtwoord invul om verder te gaan met de installatie en op next druk gaat hij niet verder, wat moet ik doen. Het account moet je op deze site aanmaken klik hier, als deze niet geopent wordt maar een andere wel dan moet je eens proberen de nieuwste versie te downloaden in het verleden is de link gewijzigd dus als je een oudere versie ergens hebt gedownload kan het daardoor komen. Er zijn ook werkzaamheden geweest aan de MTA web server dus het kan zijn dat je het toen probeerde en de website gewoon tijdelijk offline was.
July 30, 200817 yr Author Tijdens de installatie opende de MTA-registreer pagina, dus heb ik me geregistreerd, dan vulde ik men gegevens in voor verder te gaan met de installatie, ik druk op next en hij blijft staan op het blad waar ik mijn gegevens moet invullen, het enigste wat ik wel kan doen is dat ik nog eens op next kan drukken en nog en nog en nog, maar hij blijft op dat blad staan.
Ik heb dus nu de MTA DM link,
dan moet ik tijdens de installatie kiezen of ik al een account heb ofniet,
ik heb er geen dus druk ik op 'create new account',
ik registreer me op mta,
als ik mijn naam en wachtwoord invul om verder te gaan met de installatie en op next druk gaat hij niet verder,
wat moet ik doen.