Geplaatst: 4 augustus 200816 jaren comment_1063785 Ik heb TDU gekocht, maar als ik hem na het installeren open, staat er dat ik een account moet maken. Ik heb het account gemaakt, en ik open mijn account. Nu staat er dat ik een Authentication number moet invullen, WTF is dat!
Geplaatst: 4 augustus 200816 jaren comment_1063794 Ik heb even gekeken en als ik "Authentication number tdu" intyp op Google krijg ik Warez wat illegaal is op het GTAForum. Dus waarschijnlijk heb je de game gedownload inplaats van gekocht. Edit: Heb je de game al geïnstalleerd? Bewerkt: 4 augustus 200816 jaren door Rullez
Geplaatst: 4 augustus 200816 jaren Auteur comment_1063866 Ik heb even gekeken en als ik "Authentication number tdu" intyp op Google krijg ik Warez wat illegaal is op het GTAForum. Dus waarschijnlijk heb je de game gedownload inplaats van gekocht. Edit: Heb je de game al geïnstalleerd? Ik heb het spel in Turkije gekocht, maar het was een kopie. Ik denk ook dat het illigaal is.
Geplaatst: 4 augustus 200816 jaren comment_1063915 Ik heb even gekeken en als ik "Authentication number tdu" intyp op Google krijg ik Warez wat illegaal is op het GTAForum. Dus waarschijnlijk heb je de game gedownload inplaats van gekocht. Edit: Heb je de game al geïnstalleerd? Ik heb het spel in Turkije gekocht, maar het was een kopie. Ik denk ook dat het illigaal is. Dan kan het best zijn dat het spel illegaal is Heb je hem trouwens op de markt gekocht ? Want ik las ook in een topic dat iemand Liberty City Stories op de pc had
Geplaatst: 4 augustus 200816 jaren comment_1064019 Ik heb even gekeken en als ik "Authentication number tdu" intyp op Google krijg ik Warez wat illegaal is op het GTAForum. Dus waarschijnlijk heb je de game gedownload inplaats van gekocht. Edit: Heb je de game al geïnstalleerd? Ik heb het spel in Turkije gekocht, maar het was een kopie. Ik denk ook dat het illigaal is. Dan kan het best zijn dat het spel illegaal is Heb je hem trouwens op de markt gekocht ? Want ik las ook in een topic dat iemand Liberty City Stories op de pc had Dit doe je weer op een andere manier, maar dit is tevens illegaal en wat illegaal is mag niet worden besproken op het GTAForum.
Geplaatst: 7 augustus 200816 jaren comment_1068343 Staat dat niet op de achterkant van je boekje? Als je die gekregen hebt? En in zulke landen moet je oppassen met spellen, zo heb ik een aantal gekopieerde GBA spellen gekocht. Gelukkig waren er 2 of 3 legaal, met de Sims kan ik niet saven enzo.
Ik heb TDU gekocht, maar als ik hem na het installeren open, staat er dat ik een account moet maken.
Ik heb het account gemaakt, en ik open mijn account. Nu staat er dat ik een Authentication number moet invullen, WTF is dat!