August 7, 200817 yr Hey, Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz !
August 7, 200817 yr Hey,Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz ! Niet echt normaal, en lijkt mij dus gewoon een glitch. Of je hebt iets mafs gerookt, maar dat lijkt me van niet
August 7, 200817 yr Hey,Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz ! Niet echt normaal, en lijkt mij dus gewoon een glitch. Of je hebt iets mafs gerookt, maar dat lijkt me van niet Nee, het is zijn Xbox live naam, Hij heet niet voor niks 'Bouncy Crazy Lars'.
August 7, 200817 yr Hey,Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz ! Niet echt normaal, en lijkt mij dus gewoon een glitch. Of je hebt iets mafs gerookt, maar dat lijkt me van niet als je wat mafs rook zie je dat niet tenzij je base bedoelt.
August 7, 200817 yr Haha, FerryN ik lag me echt helemaal dood ! Greetz Waarom kan je nog typen als je dood bent ?
August 7, 200817 yr Haha, FerryN ik lag me echt helemaal dood ! Greetz Waarom kan je nog typen als je dood bent ? WHAHAHAHAHA!!!!!!! ECht grappig !
August 7, 200817 yr Hey,Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz ! wat voor een auto heb jij genomen zeker dat je geen spacecake hebt gegeten
August 7, 200817 yr Hey,Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz ! wat voor een auto heb jij genomen zeker dat je geen spacecake hebt gegeten of stiekem een paddestoeltje gelikt?
August 8, 200817 yr Hey,Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ? Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur.. Greetz ! wat voor een auto heb jij genomen zeker dat je geen spacecake hebt gegeten of stiekem een paddestoeltje gelikt? Goed en nu weer even serieus.... Sir Groenhof stelt een normale vraag en daarop verdient hij een "normaal" antwoord!!! En het is een Glitch.... Ik heb het al vaker gezien... Het gebeurt mij ook altijd met een Gruppe 6 wagen en dan tegen de zijkant van het eerste taxibedrijf van Roman aanrijden...Dan heb ik ook dat de auto omhoog gelanceert wordt... Dus het kan kloppen dat het zo nu en dan gebeurt!!!
August 8, 200817 yr Haha, FerryN ik lag me echt helemaal dood ! Greetz Waarom kan je nog typen als je dood bent ? WHAHAHAHAHA!!!!!!! ECht grappig ! Dit is echt lol :ontopic dit is de cannonball glitch
August 8, 200817 yr dat is nix eergisteren zat me broertje te spelen opeens zien we in de lucht een auto zweven nou hij zat te rijden boven die grote park weet ff die naam nie meer ging me broertje ff sniper pakken om te kijken zoom die in valt die auto naar beneden en b00m was wel grappig. maar sommige glitches kunnne grappig zijn Edited August 8, 200817 yr by mem0
August 8, 200817 yr Dit is echt lol :ontopic dit is de cannonball glitch De cannonball is anders. Dit is ook zoiets, maar wel een andere glitch. En het sarcasme straalt van dit topic af lol
August 8, 200817 yr Haha, FerryN ik lag me echt helemaal dood ! Greetz Waarom kan je nog typen als je dood bent ? WHAHAHAHAHA!!!!!!! ECht grappig ! Was niet eens grappig bedoelt.
August 8, 200817 yr Haha, FerryN ik lag me echt helemaal dood ! Greetz Kijk uit met je hoofd, dadelijk vliegt die ook 4, 5 meter de lucht in Maar ehh: ontopic: volgens mij een glitch :$
Hey,
Is het normaal dat als je een auto tussen een muur,reling of betonblokken plet dat de auto spontaan een meter of 4 á 5 de lucht in vliegt ?
Het gebeurt bij mij vooral vanaf 3*** wanted en dat de popo dan je auto probeert vast te rijden tegen een muur..
Greetz !