Geplaatst: 22 augustus 200816 jaren comment_1085402 Hey iedereen! Ik heb een filmpje op YouTube gevonden die laat een bug zien waardoor je SkyDivet en als je op de straat terecht komt ga je niet dood! Hier is het filmpje:
Geplaatst: 22 augustus 200816 jaren comment_1085408 das een leuke glitch maar ik vind de car cannon bug toch leuker
Geplaatst: 22 augustus 200816 jaren comment_1085986 ik heb er een uur mee zitten kloten maar het lukt kan iemand misschien een nederlandse tutorial geven
Geplaatst: 23 augustus 200816 jaren comment_1086972 Die ken ik, stond een een engels tijdschrijft, maar nooit geprobeerd omdat er stond dat je met vrienden moest doen. (lol nu lijkt het alsof ik geen vrienden heb)
Geplaatst: 23 augustus 200816 jaren comment_1087002 Die ken ik, stond een een engels tijdschrijft, maar nooit geprobeerd omdat er stond dat je met vrienden moest doen. (lol nu lijkt het alsof ik geen vrienden heb) Heb je die dan? En ik voel de reacties al komen.
Geplaatst: 23 augustus 200816 jaren comment_1087010 ik heb er een uur mee zitten kloten maar het lukt kan iemand misschien een nederlandse tutorial geven Ik denk dat het alleen voor de Xbox360 is.
Geplaatst: 23 augustus 200816 jaren comment_1087073 Die ken ik, stond een een engels tijdschrijft, maar nooit geprobeerd omdat er stond dat je met vrienden moest doen. (lol nu lijkt het alsof ik geen vrienden heb) Heb je die dan? En ik voel de reacties al komen. Ja, Play Issue 167. Ik heb het net even offline geprobeerd, het lukte me met zo'n grotere taxi een paar keer om die container te laten draaien enzo, toen ik ertegenaan liep viel in in het water onder het level. Daarna probeerde ik het met een andere auto, maar daarmee lukte het niet dus ik denk dat je zoals de video zegt zwaardere autos moet gebruiken. Ik denk dat het alleen voor de Xbox360 is. Nee op PS3 kan het ook. Bewerkt: 23 augustus 200816 jaren door .Mic
Geplaatst: 23 augustus 200816 jaren comment_1087082 ik heb het geprobeerd maar de eene keer zag hij dat dat ding zat te trippen of de deur was bij hem open en bij mij dicht
Geplaatst: 24 augustus 200816 jaren comment_1088104 Die ken ik, stond een een engels tijdschrijft, maar nooit geprobeerd omdat er stond dat je met vrienden moest doen. (lol nu lijkt het alsof ik geen vrienden heb) Heb je die dan? En ik voel de reacties al komen. Ja, Play Issue 167. Ik heb het net even offline geprobeerd, het lukte me met zo'n grotere taxi een paar keer om die container te laten draaien enzo, toen ik ertegenaan liep viel in in het water onder het level. Daarna probeerde ik het met een andere auto, maar daarmee lukte het niet dus ik denk dat je zoals de video zegt zwaardere autos moet gebruiken. Ik denk dat het alleen voor de Xbox360 is. Nee op PS3 kan het ook. Bij mij doet ie het niet hoor! En ik doe het precies goed! Ik & Dieko
Hey iedereen!
Ik heb een filmpje op YouTube gevonden die laat een bug zien waardoor je SkyDivet en als je op de straat terecht komt ga je niet dood!
Hier is het filmpje: