Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_1091442 Hallo iedereen. ik heb laatst de quarry missies voltooid en ging toen met de dumper naar doherty. Ik zette hem in de garage en wil hem er graag uit. Hij neemt heel veel ruimte in. Maar het probleem is CJ gaat er niet meer in. Zelfs al haal ik alle motors uit de garage. Weet iemand hiet iets tegen? Alvast dank!
Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_1091462 achter je dumper proberen te komen en hem duwen door te lopen (niet rennen!). Als dat niet werkt kan je eventueel een cleo3 mod kunnen installeren en die daarna weer deinstaleren met je backup. De cleo 3 die je nodig hebt is dan ggun. Middelste muisknop is voorwerp naar je toe halen, linker is wegschieten. Je roept hem op door gewoon ggun in te typen, maar dat is logisch. hoop niet dat iemand me voor is haha Edit: gellukig hahaha, slaat nergens op Bewerkt: 27 augustus 200816 jaren door R[E]/\/\i!i!
Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_1091580 Bij de Dumper kan je alleen aan de linkerkant instappen, als die kant geblokkeerd is lukt dat dus niet meer. Opzij duwen is 1 optie, wat ook kan is de Dumper opblazen waarbij je het explosief aan de kant van het stuur moet gebruiken. Door de explosie zal die enigzinds verplaatsen. Nadat de garage weer open is is die weer hersteld en -als het goed is- een stukje opgeschoven waarna je in kan stappen. Wel eerst even de andere voertuigen opzij zetten. En dan kan je nog proberen om de Dumper eruit te slepen met een Towtruck of Tractor. Succes @ hieronder: Dat zal altijd het laatste voertuig zijn, dus die Dumper zal blijven. Bewerkt: 27 augustus 200816 jaren door _KoE_Mzungu
Geplaatst: 27 augustus 200816 jaren comment_1091671 Je kan ook nog vier andere voertuigen in de garage zetten. Dan heb je het maximum aantal voertuigen (4) overschreden, en dan zal er eentje verdwijnen. En dan maar hopen dat het de Dumper is. En anders gewoon opnieuw blijven proberen
Geplaatst: 28 augustus 200816 jaren comment_1091816 Als je PC hebt kan je een Garage Editor downloaden en de Dumper eruit halen
Geplaatst: 28 augustus 200816 jaren comment_1092518 achter je dumper proberen te komen en hem duwen door te lopen (niet rennen!). Als dat niet werkt kan je eventueel een cleo3 mod kunnen installeren en die daarna weer deinstaleren met je backup. De cleo 3 die je nodig hebt is dan ggun. Middelste muisknop is voorwerp naar je toe halen, linker is wegschieten. Je roept hem op door gewoon ggun in te typen, maar dat is logisch. hoop niet dat iemand me voor is haha Edit: gellukig hahaha, slaat nergens op Niks die GRavity Gun, dan krijg je dacht ik een foutmelding omdat die banden ofso dan in de grond schiet en dan crasht je gta..
Geplaatst: 29 augustus 200816 jaren Auteur comment_1092884 Is dat geen mod? Ik ga namelijk geen mods gebruiken hiervoor hoor!
Geplaatst: 29 augustus 200816 jaren comment_1092896 Dan gebruik je toch geen mods Dan gebruik je een bovengenoemde manier die zonder mods werkt (zoals die van KoE_Mzungu, van mij of R[E]/\/\i!i!).
Geplaatst: 29 augustus 200816 jaren comment_1092934 Upload je savegame, dan kan ik wel eruithalen en in de grote hanger doen @ jouw eigen vliegveld. Als je het doet, wel PM'en, ik kijk niet vaak rond hierzo. Bewerkt: 29 augustus 200816 jaren door ikt
Geplaatst: 2 september 200816 jaren comment_1097414 Mij lijkt m0d s0beit een goeie hier. Gebruik air brake om jezelf achter de dumper te plaatsen (in een voertuig), en Ram de dumper die garage uit.
Geplaatst: 3 september 200816 jaren comment_1097435 Inderdaad kun je hem met een Towtruck of een Tractor (ik kan momenteel geen plaatje ervan op WikiGTA vinden) eruit halen. Gewoon vastmaken en wegrijden, die Towtruck en de Tractor komen trouwens wel vaker van pas dus die zou ik ook een plekje gunnen in je garage.
Geplaatst: 3 september 200816 jaren comment_1097561 Inderdaad kun je hem met een Towtruck of een Tractor (ik kan momenteel geen plaatje ervan op WikiGTA vinden) eruit halen. Gewoon vastmaken en wegrijden, die Towtruck en de Tractor komen trouwens wel vaker van pas dus die zou ik ook een plekje gunnen in je garage. 6 dagen geleden maakte hij dit topic aan, die dumper zal er al lang uit zijn... MegaPilot.
Geplaatst: 3 september 200816 jaren comment_1097972 Is dat geen mod?Ik ga namelijk geen mods gebruiken hiervoor hoor! kan je niet een ''towtruck'' gebruiken hiervoor? of een ''tractor''? probeer dat eens
Geplaatst: 3 september 200816 jaren comment_1097974 Is dat geen mod?Ik ga namelijk geen mods gebruiken hiervoor hoor! kan je niet een ''towtruck'' gebruiken hiervoor? of een ''tractor''? probeer dat eens net zoals hackman zij
Hallo iedereen.
ik heb laatst de quarry missies voltooid en ging toen met de dumper naar doherty.
Ik zette hem in de garage en wil hem er graag uit.
Hij neemt heel veel ruimte in.
Maar het probleem is CJ gaat er niet meer in.
Zelfs al haal ik alle motors uit de garage.
Weet iemand hiet iets tegen?
Alvast dank!