Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

missie: ceasar vialpando

wie weet hoe je die missie met de autoshow moet halen op de pc dat je dan eerst een auto moet tunen en dan van die kunsjes moet doen op welke toetsen moet je dan drukken??

Featured Replies

Ik heb geen idee aangezien ik de pc versie niet heb maar ga buiten de missie proberen om het te doen. Als het goed is kun je wippen met dezelfde knoppen waar je normaal mee rond kunt kijken in de auto. Je moet dan wel eerst Hydraulics kopen voor je auto wat je na de missie altijd kunt doen bij die garages mits je in de goede auto rijdt.

Ik dacht dat je met de numpad de hydraulichs moest besturen. 8= naar voren, 2 is naar achter, 2= naar links en 6=naar rechts. Verder kun je met de gewone 2 een sprongetje maken en met caps lock kun je de hydraulics op de plaats vast zetten (dus dat ze blijven staan).

  • 2 weeks later...

Je kunt of op de gewoone pijltjes toetesen drukken of op die aan de rechter zijkant van je toetsebord.

Als je het op een laptop speelt heb je die waarschijnlijk niet.

Veel succes ermee!

Ik heb wel een laptop, ik doe het met Z, X, F en H.

  • 4 weeks later...

En om de diagonale dingen te doen, moet je dubbele toetsen indrukken: rechts omhoog = num8 en num6 allebei indrukken. Links omlaag = num4 + num2 etc.

En om de diagonale dingen te doen, moet je dubbele toetsen indrukken: rechts omhoog = num8 en num6 allebei indrukken. Links omlaag = num4 + num2 etc.
Let in het vervolg even op de datum TommyGunz. Je hulp komt behoorlijk te laat. Als er verder geen hulp nodig is bij deze missie kan dit topic verder met rust gelaten worden. ^_^

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.