Jump to content
Geplaatst:
comment_1102689

Ik heb de trial van Flash CS3 gedownload en probeer het te gaan installeren maar als ik dat wil gaan doen geeft 'ie aan: http://i38.tinypic.com/m97l74.jpg

Maar ik ben helemaal geen ander Adobe programma aan het installeren.

Als ik kijk bij de processen die draaien, staat er niks van Adobe tussen en als ik mn computer opnieuw opstart geeft ie het nog steeds aan.

Weet iemand hoe ik dit kan verhelpen? Alvast bedankt

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1103674

Duurt het misschien nogal lang voordat hij opent en klik je er nog eens op? Heb ik ook wel eens, gewoon kwestie van wachten na de eerste (dubbel)klik. Doe anders even CTRL+ALT+DEL en kijk bij het tabblad processen of je iets kunt vinden wat op een setup lijkt. Bij processen staan altijd dingen die op de achtergrond draaien die je niet meteen kunt zien.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.