Jump to content
Geplaatst:
comment_1111110

ik heb een vraagje ik heb onlangs gta sa voor de pc gekocht maar ik kan niet modden als ik een mod instaleer via sami dan lukt het installeren maar als ik gta sa opstart loopt het balkje halverwege vast en ik kan ook niet sa mp spelen want als ik een server heb gevonden en ik klik erop start gta sa op maar daarna als ik dat witte scherm krijg laadt ie die balkje niet en dan krijg ik een foutcode

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1111866
Nee, met V2 kun je niet modden. Je kunt je spel wel moddable maken dmv deze patch.

FOUT! V2 is wel te modden, alleen dat moet je dan met een enorme omweg doen, je kunt beter gewoon de patch downloaden, dat werkt beter.

Er is inderdaad een manier (zie de link van Ghostrider), maar in vergelijking met de patch is dit inderdaad een hele omweg en kost het meer moeite. Vanwege die reden wordt er weinig tot niet naar die manier omgekeken en wordt gelijk de patch aangeraden; om diezelfde reden geef ik ook gelijk een link naar de patch, simpelweg omdat die manier veel makkelijker is. ;)

Bewerkt: door Donwell

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.