Geplaatst: 17 september 200817 jaren Hey, ik heb zo'n netwerkadapter van Orange gekregen, nu wou ik hem op de xbox 360 zetten maar moet ik iets aan de instellingen doen of niet?
Geplaatst: 17 september 200817 jaren Hey, ik heb zo'n netwerkadapter van Orange gekregen, nu wou ik hem op de xbox 360 zetten maar moet ik iets aan de instellingen doen of niet? Ik geloof dat hij er gewoon in kan en klaar, dee hij bij mij wel.
Geplaatst: 17 september 200817 jaren Auteur bij mij dus niet, ik steek hem erin met behulp van een usb verlengsnoer en dan ga ik netwerk testen en dan staat er disconnected. Ik weet niet wat er mis is. P.S. Het is geen network adapter van xbox, maar een aftermarket adapter. Greetzzz -GoldWing-
Geplaatst: 18 september 200817 jaren bij mij dus niet, ik steek hem erin met behulp van een usb verlengsnoer en dan ga ik netwerk testen en dan staat er disconnected.Ik weet niet wat er mis is. P.S. Het is geen network adapter van xbox, maar een aftermarket adapter. Greetzzz -GoldWing- Als hij niet voor de Xbox 360 is bedoelt gaat het niet.
Hey, ik heb zo'n netwerkadapter van Orange gekregen, nu wou ik hem op de xbox 360 zetten maar moet ik iets aan de instellingen doen of niet?