Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113987 ik red lekker door de stad en zag opeens in SF een open gebouw ik dacht ik ga effe kijke en ik ging ering en ik stond in eens super hoor nog hoger dan een straal jager (hydra) kan gaan en ik stond daar met een parachute en kickuh dat da is :ph34r:
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113989 ik red lekker door de stad en zag opeens in SF een open gebouwik dacht ik ga effe kijke en ik ging ering en ik stond in eens super hoor nog hoger dan een straal jager (hydra) kan gaan en ik stond daar met een parachute en kickuh dat da is :ph34r: 2 dingen: Spelling Duidelijkheid _____________ Komt op hetzelfde neer, maar ik snap er geen *** van..
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113991 hier kan k geen touw aan vast knopen ben je van een gebouw afgesprongen? dat kan elke debiel denk ik wel
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113992 dat is een heel hoog gebouw!!! waar zo een geel peiltje staat dan kunt ge daar in en dan zit je helemaal boven.(er staat daar een parachute kun je van af springen) ps:kort bij het bmx parkje :lol: ja in SF is er ook een daar kan je ook in! kort bij de police station(waar ook een helicopter staat)dat is een puntig gebouw Bewerkt: 27 maart 200520 jaren door GTA cover
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_114011 is dat hoog???? ech niet, dat is die beroemde bank... enne die is wel hoog maar toch niet heel hoog? :blink:
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_114014 doe ff rustig hij is hier pas nieuw ik zou dat ook niet leuk vinden en ik denk jullie ook niet maarja, ik denk toch dat hij bedoeld dat puntige gebouw in SF maar of je daar in kunt weet ik niet maar volgens mij wel hmmmmm.....?
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_114015 trouwens dit gebouw staat in LS niet SF en de hydra kan hoger !
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_114018 ik denk toch dat hij bedoeld dat puntige gebouw in SF maar of je daar in kunt weet ik niet maar volgens mij wel hmmmmm.....? <_< uhh, dat zei ik net B) enne je kan er wel in.
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren Auteur comment_114221 ER IS ER OOK 1 IN sf EN NIET DIE PUNT ALLLEEN IK WEET HEELAAS NIET MEER WAAR HIJ IS ALS IK HEM WEER VIND ZAL IK EEN KAART DOOR GEVEN :rolleyes:
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren comment_114228 ER IS ER OOK 1 IN sf EN NIET DIE PUNT ALLLEEN IK WEET HEELAAS NIET MEER WAAR HIJ IS ALS IK HEM WEER VIND ZAL IK EEN KAART DOOR GEVEN :rolleyes: oh ,de oude ik weet het niet meer smoesje,''by the way als je weer hebt gevonden'',meld het ons,en nog een keer, by the way valt het jullie ook niet op dat er steeds meer topic's komen van super nieuws let even op dat er meer dan 5 miljoen dit spel spelen dus denk de volgende keer beter na dan wordt het forum niet vervuilt...thanks Bewerkt: 28 maart 200520 jaren door X-Zero
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren Auteur comment_114236 X-ZERO WAAROM LOOP JE TEGE IEDEREEN TE ZEUREN GA DAN LKKR ERGENST ANDERS DAT DOEN :angry: OF HOU GEWOON JE MOND EN ZEG ER NIKS OP ALS JIJ ALLEEN MAAR ZEIKT!!!!!!!!
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren comment_114250 X-ZERO WAAROM LOOP JE TEGE IEDEREEN TE ZEUREN GA DAN LKKR ERGENST ANDERS DAT DOEN :angry: OF HOU GEWOON JE MOND EN ZEG ER NIKS OP ALS JIJ ALLEEN MAAR ZEIKT!!!!!!!! heeee rustig!!! hij heeft het niet alleen tegen jou maar iedereen die met dat nieuws komt PS: wil je je caps lock uitzetten we lezen het toch wel
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren comment_114278 kan iemand een kaartje plaatsen begrijp er helemaal niks meer van
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren comment_114284 trouwens dit gebouw staat in LS niet SF en de hydra kan hoger ! In het eerste bericht zegt hij in SF. In SF is er ook een kort bij dat police stationwaar een mavrick staat dat is een puntachtig gebouw <_<
ik red lekker door de stad en zag opeens in SF een open gebouw
ik dacht ik ga effe kijke en ik ging ering en ik stond in eens super hoor nog hoger dan een straal jager (hydra) kan gaan en ik stond daar met een parachute
en kickuh dat da is
:ph34r: