Geplaatst: 30 september 200816 jaren comment_1127205 Update: download: bijlage (onderaan deze post) Hey, Dit is een verandering op de bandito, die eigelijker veer stijler kan reiden dan elke auto in SA. er zitten nog wat fouten in maar probeer er maar stijle bergen mee op te reiden. Beta versie: bandito.zip Bewerkt: 4 oktober 200816 jaren door EXIT
Geplaatst: 30 september 200816 jaren comment_1127211 Ziet er stoer uit, EXIT! Zit er ook een custom handling bij of dat niet? Ik kijk uit naar je filmpje!
Geplaatst: 30 september 200816 jaren comment_1127243 Kan ik ook gewoon de Handling in me Handliung plaatsen en dan ook ECHT wallclimben? Dus dat ik gewoon op Muren rijd? Anders vind ik het wel jammer. Maar het is overigens een echt mooie mod. Hoewel het nogal Houterig oogt
Geplaatst: 30 september 200816 jaren comment_1127251 Zijn dat niet de velgen van je Quad die je gemaakt had? ( )
Geplaatst: 30 september 200816 jaren Auteur comment_1127287 Zijn dat niet de velgen van je Quad die je gemaakt had?( ) Idd . natuurlijk zit er ook een handelinglijn bij, anders zal hij niet beter tegen bergen kunnen opreiden.
Geplaatst: 1 oktober 200816 jaren comment_1127567 Geweldig mooi gemaakt! Leuke handling en het ziet er ook nog een leuk uit ook! Misschien kun je de wielen iets groter maken (kan ook in vehicles.ide, de twee- en één-na-laatste digits) en nog wat 'plankjes' met sponsors in de 'gaten' van het frame maken, plus van die lichten op 't dak net zoals de Monstertruck heeft. Verder alles cewl, leuk om weer eens wat van je te horen. Keep it up! Bewerkt: 1 oktober 200816 jaren door Puma
Geplaatst: 1 oktober 200816 jaren Auteur comment_1127871 zo iets? Update Bewerkt: 1 oktober 200816 jaren door EXIT
Geplaatst: 2 oktober 200816 jaren comment_1128777 Verrie naize, om het helemáál af te maken kun je misschien carcols op de platen en velgen doen (platen bijvoorbeeld primaire carcolor, velgen secundair, net zoals op die geupgrade Bandito van Ducati*cijfertjes*). Geweldige mod dit!
Geplaatst: 3 oktober 200816 jaren comment_1129213 Ziet er super uit, echt super vet Ik wacht tot die gele uit komt
Geplaatst: 4 oktober 200816 jaren Auteur comment_1129713 Verrie naize, om het helemáál af te maken kun je misschien carcols op de platen en velgen doen (platen bijvoorbeeld primaire carcolor, velgen secundair, net zoals op die geupgrade Bandito van Ducati*cijfertjes*).Geweldige mod dit! Had ik allang gedaan, had er alleen de code van dat geel ingezet om dat dat namelijk bij de camel trophy kleur past. maar ik zal even de kleur van de wielen er bij gooien. zal zo snel mogelijk de download update.
Geplaatst: 4 oktober 200816 jaren comment_1129731 Werkt de Handling ook als ik het op bijvoorbeeld een Turismo of een Sandking zet? En kan ik er ook op muren mee rijden, Dus gebouwen berijden enz.
Geplaatst: 4 oktober 200816 jaren Auteur comment_1129733 probeer het eens, normaal gezien moet dat wel werken.
Geplaatst: 4 oktober 200816 jaren comment_1129828 Hierboven: Dan moet je alleen de DFF vervangen misschien..? Whaha, Nice, Die ga ik echt downloaden, Geniaal Bewerkt: 4 oktober 200816 jaren door Unmountable Tijmen
Geplaatst: 4 oktober 200816 jaren comment_1129835 UT: als je goed had gelezen, dan wist je dat er een custom handling bij moet zitten... Anders kan 'ie nooit over bergen heen rijden. Daarnaast, als je alleen de DFF vervangt kun je het probleem krijgen dat sommige textures niet werken. Aangezien er ook een eigen texture op de auto zit, zou dat dus wit zijn. Ik heb het bestand gedownload en er zit bij mij (nu) wel een .txd en een kladblok bestand met handling line bij, misschien dat EXIT dat nog moest uploaden...
Update:
download: bijlage (onderaan deze post)
Hey,
Dit is een verandering op de bandito, die eigelijker veer stijler kan reiden dan elke auto in SA.
er zitten nog wat fouten in maar probeer er maar stijle bergen mee op te reiden.
Beta versie:
bandito.zip
Bewerkt: door EXIT