Geplaatst: 16 oktober 200816 jaren comment_1141507 Welke programma's heb ik nodig om de witte achtergrond van bijvoorbeeld dit plaatje: http://media.gameparty.net/show/bf1942/wal...00/Logo_800.jpg doorzichtig te krijgen, zodat ik m op een ander plaatje kan zetten?
Geplaatst: 16 oktober 200816 jaren comment_1141510 Je hebt daar maar 1 programma voor nodig als je de goeie hebt, ik weet niet of je Photoshop CS2 of CS3 hebt, maar daar kun je het het best mee doen, gewoon de 'oppacity' omlaag werken tot zover jij vind dat het goed is. Als je geen Photoshop hebt kun je ook altijd een aanvraag doen in het Graphics aanvraag subforum waar leden staan te springen om klusjes.
Geplaatst: 17 oktober 200816 jaren comment_1141687 Daar heb je Adobe Photoshop voor nodig. Indien je dat nog niet hebt: hier kan je een trial vinden. Je moet de magic wand tool ervoor gebruiken (dat toverstafje in je toolpanel). Selecteer gewoon de witte achtergrond met de tool en klik op [DELETE].... Nu moet je hem opslaan als .PNG! Ik denk dat jij geen zin hebt om eerst die trial helemaal te gaan instaleren, dus heb ik het maar ff gedaan:
Welke programma's heb ik nodig om de witte achtergrond van bijvoorbeeld dit plaatje: http://media.gameparty.net/show/bf1942/wal...00/Logo_800.jpg doorzichtig te krijgen, zodat ik m op een ander plaatje kan zetten?