Geplaatst: 29 oktober 200816 jaren comment_1154471 hey, ik wou bij deze subaru een paintjob maken. maar het probleem is dat er geen template bij zit (zodat je kan zien waar de moterkap zit enz.) hoe kan ik nou zelf een template maken?
Geplaatst: 29 oktober 200816 jaren comment_1154474 Tja... Bij een gemodde auto word dat moeilijk.... Waarschijnlijk doen standaard paintjobs het ook niet.... Het beste wat je kan proberen is je paintjob in 3ds max erop spuiten (zelf texturen dus). Tutje: Mijn Site
Geplaatst: 29 oktober 200816 jaren Auteur comment_1154479 Tja... Bij een gemodde auto word dat moeilijk.... Waarschijnlijk doen standaard paintjobs het ook niet.... Het beste wat je kan proberen is je paintjob in 3ds max erop spuiten (zelf texturen dus). Tutje: Mijn Site nope de standaard paintjobs van de sentinel doen het ook niet maar geen manier om een template te maken?, dan kijk ik wel ff je je tut:P
Geplaatst: 29 oktober 200816 jaren Auteur comment_1154484 hmm, niet precies wat ik bedoel, jij hebt het over de dff veranderen, maar ik wil een paintjob (dus dat ik in TF hem erop kan zetten) maken op een gemodde auto.. , nja ik google wel ff.
Geplaatst: 29 oktober 200816 jaren comment_1154488 Ja, dat weet ik, maar dat gaat lastig omdat het een gemodde auto is en je moet geloof ik nog iets in de dff zetten om het te laten werken. Ik had op gtaforums.com een artikeltje erover
Geplaatst: 29 oktober 200816 jaren comment_1154518 Maar je kan toch ook gewoon je eigen paintjob maken maar dan in 3ds max met die tut?
hey, ik wou bij deze subaru een paintjob maken. maar het probleem is dat er geen template bij zit (zodat je kan zien waar de moterkap zit enz.) hoe kan ik nou zelf een template maken?